Author Topic: Свиленград  (Read 8540 times)

Offline nyky

• Напредващ
    • View Profile
    • Email
Re: Свиленград
« Reply #20 on: 08.02.2013, 15:38:11 »
Искам да ви кажа, че имам наблюдения върху градския транспорт в Свиленград. Като първо - Свиленград НИКОГА не е обслужван от Икаруси в градския си транспорт. Градските превози се изръшваха с Чардари, като последния замина за вторични суровини преди поне 8 години. Преди години /повече от 10/ града се обслужваше от 2 градски линии като 80% от маршруте се препокриваха. В момента линията е само една - от болницата до гарата и из града щъкат малки микробусчета мерцедес, които не си знаят годините, а преди около 2 седмици, когато бях там видях и нормален градски автобус, но не обърнах внимание на марката. Държи ги фирма "Бойдеви". Разписанието е пряко свързано с пристигащите и заминаващи влакове /тъй като гарата е на 6 км. от града/. За град като Свиленград е похвално, че запазиха градския си транспорт, за разлика от Видин, които нямат градски транспорт от 20 години. Там освен, че ликвидираха всичките си 6+1 градски линии, ликвидираха и автогарата си.

Offline Magirus deutz

• Защо пиша толкова много?
  • Почитател на Мерцедес - Бенц, Магирус и Икарус.
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #21 on: 11.11.2013, 23:23:38 »
Сетра S 140es по линия 2:

Източник
« Last Edit: 21.11.2013, 15:23:33 by difian »

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #22 on: 12.12.2017, 09:57:02 »
Ако може актуална информация,ще имам посещение на град Свиленград,дали има градска линия от жп гарата до центъра и в рейса ли дават билети?Благодаря!

Offline bdz43r

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
« Reply #23 on: 12.12.2017, 10:02:39 »
Има линия и спира пред гарата. На спирката е закачено разписание.