Author Topic: Маршрутни промени и актуални маршрути през годините  (Read 43560 times)

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Ами а65?Гоце Делчев-Манастирски ливади?
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
A5a - с.Лозен до Червен кръст-с.Лозен
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
А5а не съществува от няколко години, до колкото си спомням...
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Quote from: Kaiser Kar
A5a - с.Лозен до Червен кръст-с.Лозен
Автобус 5А беше с маршрут от автостнация Гео Милев до Школата на БЧК.Минаваше само през село Долни Лозен.А до там по автомагистрала Тракия-беше истински експресен автобус за с.Лозен.Сега пък има автобус 7 са маршрут от гара Искър по искърско шосе след това наляво по Цариградско шосе,оттам изилиза на автомагистрала Тракия и по върви по нея,до отбивката за селото а оттам до Лозен са 3-4 км.Някои курсове са до Школата на БЧК.
По А 5А се движеха Чавдар 11 Г 5,единични Икаруси или КЕНТА,преди имаше и в гараж Дружба.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Пардон, не съм догледал внимателно картата. Извинявам се((:
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline Eliano

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Ех, дано в бъдеще да има линия А99. 99 е супер число... :P

Offline vladko2140

• Запален по ГТ
    • ICQ Messenger - 205152023
    • View Profile
    • Email
мисля че е имало такава линия 99 имам спомени че съм виждал такава табелка 99 - С.яна

Offline x3m

• Наистина съм луд
    • ICQ Messenger - 319415660
    • View Profile
    • Спирка.org
    • Email
нищо общо със село Яна няма. 99 е бил от Пирдоп до Малашевци, в последствие закрит и поет маршрута му от 89, и най-накрая поет от 90

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
По принцип 150 трябва да е червена... Липсват селските линии, което е разбираемо, но защо ги  няма 42 и 77

Offline vladko2140

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Quote from: etnies
По принцип 150 трябва да е червена... Липсват селските линии, което е разбираемо, но защо ги  няма 42 и 77
77 не е била в република а 42 незнам защо я няма

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
Quote from: vladko2140
77 не е била в република а 42 незнам защо я няма

Ти ще кажеш, че не е била в Република! Точно пък с мен недей да спориш кое е било и кое не е било в Република  
« Last Edit: 26.05.2007, 11:07:31 by etnies »

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
Ти ще кажеш, че не е била в Република! Точно пък с мен недей да спориш кое е било и кое не е било в Република  
Не знам кое къде е било , но антиката 675 през 1988 се движеше точно по 77 , заедно с други Икаруси , които имаха номера 6хх.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
77 винаги си е била на Земляне. 81 беше на Република.

Offline x3m

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Спирка.org
    • Email
моля, моля... 77 беше в Република до закриването и. за това свидетелстват табелките - маршрутни и малки, както и едни архивни документи/сметки, в които са описани разходите за съответните табелки. там присъстват всички републикански линии /без курилските/. съмнявам се гаража да е плащал нещата на другите предприятия, и то на една единствена линия. кога обаче 77 минава в АТ4 не мога да кажа, т.к. аз самият през живота си съм се возил 2 или 3 пъти на въпросната линия и нямам никакви наблюдения. сигурно е едно - до 1993-та 77 е в земляне, т.к. приблизетелно тогава са последните ми данни от документите/разписките/касовите бонове и там линията не фигурира в активите на гаража. През 97-ма вече е зачислена на Република.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
Аз изобщо не помня 77 да е била на Република а горе-долу често съм я ползвал. Това че в Република имат някакви табелки на 77 може да им е останало завещано от Земляне.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
77 беше републиканска има няма половин година. това беше някъде към 2000 г. В целия си останал период и била землянска. Мисля, че беше републиканска, когато се правеше някакъв основен ремонт на линията на трамвай 5. Тогава по 260 пуснаха дълги икаруси, а се откри и автобусна линия 5тм, която се обслужваше от икарусите по 77. Мисля, че точно тогава 77 стана републиканска, но пак ви казвам, че по мои спомени е било за около половин година.

Иначе вече имам маршрутна табела за тм 10:)
мур

Offline vladko2140

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Quote from: CKD
Аз изобщо не помня 77 да е била на Република а горе-долу често съм я ползвал. Това че в Република имат някакви табелки на 77 може да им е останало завещано от Земляне.
и аз нямям спомени да е била републиканска

ако наистина е била в република полувин година както казва емо за това я е нямало на ролката на табелите

Offline vladko2140

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Quote from: x3m
нищо общо със село Яна няма. 99 е бил от Пирдоп до Малашевци, в последствие закрит и поет маршрута му от 89, и най-накрая поет от 90
ми незнам имам такива спомени за табелката пишише С.яна

Offline x3m

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Спирка.org
    • Email
хъм. табелите на 77, които имам, са от периода 97-99. тогава република възприеха въпросната тактика с пестеното на боя - боядисваха цифрите зелени и ги ограждаха със зелен кант. разполагам с 2 табели от въпросния вид (едната отзад пък е с 56). това означава по мои знания, че табелите са правени през гореупоменатия период.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Ами може пак да е имало някой кратък период, когато 77 се е обслужвало от Република. Ако примерно е било 1997 г. е нормално да не го помня, т.к. в тая циганска линия не се возя всеки ден. Но почти винаги си е бил към Земляне.

Днес се сдобих с пластмасова табела за тм 9. не е маршрутна, ама само такава имаше в кабината, в която ровех. Дори ватманката не ми я даде, ама след като не върнах на 4 човека ресто за билети от по 20 ст. си намерих основание да я прибера.
« Last Edit: 26.05.2007, 20:03:40 by emo »
мур