Author Topic: Антиобществени прояви на пътниците  (Read 149206 times)

Offline Sailor Moon9521

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Нещастници.
Като се върне на работа титуляра, той ще си ги изчисти.
Има един спрей, 22 лева струва, нанася се на влажна кърпа и се чисти лесно. Но на никой не му се занимава, щото пак ще се появят графитите.....
Извинявам се, че отговарям толкова късно! ! !

Искам да кажа, че е хубаво да се прави разлика от истински графити и такива вандалски прояви. Има разлика между да драснеш някакъв тъп таг в стил графити с маркер или спрей в рейса с цел вандализъм и да изрисуваш някоя сива стена с хубава мащабна рисунка или добре изписани графити надписи. Но хич не одобрявам драскане и вандализъм по возилата!

メルセデスーべンツO345 G/S/ コネクト

イカルス―ガンツ280.92T

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
1657 зверски надраскан със спрей от съчленението до първата врата.
« Last Edit: 16.12.2018, 16:44:20 by viktorlc »
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
И в това състояние излиза на линия?
Крайно време е хората позволили тролея да бъде зверски изрисуван да си понесат необходимите последствия.
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline wiNt

• Маниак
  • ! 9060 !
    • View Profile
Току що го видях и щях да пиша. Охраната, но най-вече този който е пуснал така тролея на линия са за незабавно уволнение. И не, в неделя не минава "нямало е какво друго да излезе на линия". Още повече дълъг по ТБ4.

Offline velinio

• Маниак
  • |MCMXLVIII|
    • ICQ Messenger - 194251613
    • View Profile
    • Музикалната ми плейлиста
Що бе, свежо е, връзва си се с боята, тъкмо за цвят. :P :laugh: :crazy:

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Инициатива Защото транспортът е страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Имало е нахлуване на драскач със спрей в депо „Красна поляна“, явно снощи, но не са цялостни графити, по-скоро няколко драсканици. За момента знам за една Песа и едно ЧКД.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline CNN

• Маниак
    • View Profile
Имало е нахлуване на драскач със спрей в депо „Красна поляна“, явно снощи, но не са цялостни графити, по-скоро няколко драсканици. За момента знам за една Песа и едно ЧКД.
Две песи и 2054. И не е през нощта, а през деня на линия като са били.
« Last Edit: 22.12.2018, 11:46:11 by CNN »

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
2312 е нарисуван около последната врата, най-вероятно в тунела под Бул.България.
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
Последната седалка на 1157 отдясно непосредствено до двигателя е сменена с някакво подобие на седалка от зелен мерцедес и стои много грозно. Made in Земляне. :crazy:
 Надписа МАН отзад липсва. Аварийното чукче най-отзад е било хванато със свинска опашка, която заедно със кабела за алармата, която не се е включила са били изтръгнати и сега висят празни. :crazy: Това е станало по 111.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Инициатива Защото транспортът е страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Само кажи, че е станало по 111 и всичко ще се обясни. Там се возят много „хубави“ хора.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
Не, че нещо но циганите по 111 не цапат и не рушат. Тази мизерия съм убеден, че я е направило някое лапе без работа или някой със съмнителна психика.  Странното за мен е, че алармата на чукчето не се е задействала.

Offline asdasd55

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Тия чукчата май нямат аларма. До тях не отиват кабели за сензор.

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
Не съм ги гледал внимателно, но съм останал с впечатлението, че всички чукчета са с аларма.
Специално на Конекто Г и по-точно на 11 и 111 линия постоянно разни лапета ги вадят и алармата пищи. За това в някои автобуси чукчетата са залепени с изолирбанд или хванати със свинска опашка.

Offline wiNt

• Маниак
  • ! 9060 !
    • View Profile
Между другото в следствие на медийния шум миналата година, се появиха нови чукчета наистина - даже и на БМЦ. Така че това лесно ще го сменят - в интернет ги има за под 10 евро.

Иначе седалката сигурно първо са я занитили, ма тя взела че се счупила докрай и сега трябва да я сменят. Няма да поръчват нова я! Седалката не кара рейса. После ще сложат техни си легени на 1 от автобусите и хоп - резервни части има. #Земляне :bag:

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
  • Системата ни убива
    • View Profile
Между другото в следствие на медийния шум миналата година, се появиха нови чукчета наистина - даже и на БМЦ. Така че това лесно ще го сменят - в интернет ги има за под 10 евро.

Те ще ги сменят - да, ама се чудя да не карат шофьорите и чукчетата да плащат. И пак не проумявам за какво са им тези чукчета - няма да чукат пържоли с тях или да си ги сложат в техния автомобил.

Offline mitakis

• Vintage vehicles
  • Moderator
  • Нямам спирка
  • 2660
    • View Profile
Първите 7 приятелю. Има хиляди хора, на които им липсват.

Offline davidcho10

• Запален по ГТ
  • AUDI <3
    • View Profile
Относно буквите най - отзад мисля, че в някои не е имало никога, защото в 1159 също няма, но нямаше дупки в пластмасата. Или освен да са залепени, а не захванти с нещо като пирони?  :neznam:
любими трамваи - 35 311 701 2057 4101
любими тролеи - 2112 2608 2609 2707 2910
любими автобуси - 373 1537 1645 1723 1767 1951 9107

Offline asdasd55

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Буквите са залепени на всички. Просто са откраднати от някой олигофрен.

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
Не съм ги гледал внимателно, но съм останал с впечатлението, че всички чукчета са с аларма.
Специално на Конекто Г и по-точно на 11 и 111 линия постоянно разни лапета ги вадят и алармата пищи. За това в някои автобуси чукчетата са залепени с изолирбанд или хванати със свинска опашка.
Глупости. Нямат аларма Мерцедесите.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Имат.