Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 244860 times)

Offline dj_the_bus

• Защо пиша толкова много?
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
За казването от А до Я- това беше призивът- да кажеш кой е, с надеждата същият да даде аргументирано обяснение как и защо. Както вече коментирахме- темата е хубава, но не бива да се “жертва” заради потребител(и).

Offline Iskar

• Ограничени права
  • Маниак
    • View Profile
    • Email
Бих искал и тук да изразя несъгласието си със субективните действия на администратори и модератори. Днес получих 40% предупреждение за това, че се осмелих да кажа публично за ходенията на определени лица из общинските структури с цел компрометиране на ИБИС екипът.

Също така, докладвах 5 пъти едно мнение на spicy_e, което със сигурност нарушава правилника на форума, но същото не е изтрито, за сметка на това, част от мненията ми са редактирани, защото "нарушават т. 3 от правилата".

Едно мнение на dj_the_bus, което видимо също нарушава тази точка не получи никаква санкция и продължава да стои в темата за отношения "Модератори - Потребители".

Мери се с двоен аршин, поради което преустановявам споделянето на каквато и да било информация относно развитието на системите за визуална и акустична информация в транспорта!

Offline Sailor Moon9521

• Запален по ГТ
  • 私はイカルス―ガンツ280.92Tがすきです。
    • View Profile
Моето предупреждение се вдигна с 25% поради неясна причина и ще се радвам ако някой от админите обясни защо.

Offline hitar_potter

• View Profile
Бих искал и тук да изразя несъгласието си със субективните действия на администратори и модератори. Днес получих 40% предупреждение за това, че се осмелих да кажа публично за ходенията на определени лица из общинските структури с цел компрометиране на ИБИС екипът.
Ти от доста време седиш и повтаряш това нещо в почти всяко свое мнение. Вероятно затова си получил 40%. Достатъчно дълго време, достатъчно много хора те призовавахме да участваш нормално в дискусията, така че не е изненадващо. Дори и нямаше да се учудя, ако беше получил едноседмична почивка, т.е. по мое време модераторите са се отнесли всъщност доста либерално и към теб.

Също така, докладвах 5 пъти едно мнение на spicy_e, което със сигурност нарушава правилника на форума, но същото не е изтрито, за сметка на това, част от мненията ми са редактирани, защото "нарушават т. 3 от правилата".

Едно мнение на dj_the_bus, което видимо също нарушава тази точка не получи никаква санкция и продължава да стои в темата за отношения "Модератори - Потребители".
За кои мнения иде реч? Ако действително са били в нарушение, е редно и те да са си получили процентите.
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Докладваното мнение на spicy_e беше това, в което той казва че не желае Iskar и другите около него да поддържат табелите в София, което е изказване на лично мнение,необременяващо никой с него,както и не нарушава никое правило. Защо да се трие?

Offline dj_the_bus

• Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
Ама Марио, аз се чудя на админите как изобщо не са те разкарали още... Ама не може на всяко изказано мнение, зададен въпрос, посочен проблем и изобщо, каквото и да е, което не ти се хареса другите да са ти виновни. А най-виновни хората стават, когато назоват неща, неугодни за теб с истинските им имена и то ясно и гласно. И от всичко да правиш скандал, мрънкане и прочее, че гадни соросоиди и малки зелени човечета, подкрепени от ЦРУ и КГБ подкопават, оплюват, съсипват твоята работа. Ами ДРАЗНЕЩО Е! Това мнение включително е едно от много спамещи такива, в които ти се обяснава какво, как и защо пречи в твоите писания и действия. Ще се изразя много групо и махленско- Марио, или се научи да общуваш с хората по нормален начин, или хващай гората. Понякога оставам с впечатление, че умишлено се държиш в тоя форум по някакъв начин, само и само някой да не му сдържат нервите и да изригне по неприятен, словестно, начин, като после бъде санкциониран/изгонен.

За системната полемика за организирана атака срещу инфо-техника: казахме ти доста потребители- като си мислиш, че е тоя и/или ония- разберете си се в лична кореспонденция. В друг момент- ами има си съд, като толко` мислиш, че те клеветели. В тези ти маниакални оплаквания и филми в които се вкарваш, във всеки втори пост ми липсва само от някъде да изкочи Жоро Игнатов от Съдебен спор.

За spicy_e- ако недоволстваш от поста, че е назовал личнното си мнение, че не иска да пипаш табелите на превозни средства в София- ами погледни, че няколко мнения по-нагоре сам задаваш въпроса.

За моето мнение, за което недоволстваш- еми да си кажа и аз очаквах санкция, защото не беше в правилната тема първоначално и продължаваше скандал, започнат най-вече от теб и причинил заключване на тема (затова същото започва с извинение). Но иначе аз там клевети и лъжи не съм изрекъл, обидни квалификации също не съм раздал (мога и съдебната си отговорност да поема за такива). Мисля че доста ясно се откроява мнението ми от една страна за познания, умения и прочее, както и същото за начинът им на използване, демонстриране, от друга страна поведенинето ти тук и на трето място- какъв е резултатът от всички заедно.

За това, че повече няма да пишеш- Не мисля, че ще има много тъга, ако спреш да пишеш в тоя форум. Все пак, когато те нямаше, в теми свързани с информационни системи свободно се споделяха мнения, коментираха се неща, без някой да прави драми и скандали. Единствените напрежения бяха, когато някой друг постваше неща, написани/продиктувани от теб. Ама то май тази цялата ситуация с напускането се повтаря...

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Моето предупреждение се вдигна с 25% поради неясна причина и ще се радвам ако някой от админите обясни защо.
Ясно ти е написано защо ти се вдигна, и се вдигна с 50%, а не с 25%. Беше заради подписа, който си беше сложил. Не се прави на ощипана мома, защото макар и завоалирано беше ясно кого и с какво целиш да обидиш.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
  • Изработвам модели на ГТ.
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Искам да попитам, защо ми биват изтрити последните мнения от темата Системи за визуална информация? Кое правило нарушават на форума и на кой пречат?

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
Постът приличаше повече на лично съобщение, мисля че знаеш как се изпращат :)

Списък на подвижния състав в София
Забравете провалите,
запомнете уроците.

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Постът приличаше повече на лично съобщение, мисля че знаеш как се изпращат :)

Не виждам с кое прилича на лично съобщение? Засяга целия ибис екип и лицето изпратило отговор. Също така се излага мнение и въпрос за постове, които баха написани от ибис екипа, но вече са изтрити от самите тях. Нямам защо да изпращам лични съобщения към автора на отговора, които ми бе върнат. Аз с тях конфликт нямам и не виждам какво има да си изясняваме на ЛС. За това питам публично пред всички, какво стана с изхвърлянията на ибис екипа публично с обещания, че скоро щяли да се програмират табелите на МТК. Нищо лошо не виждам,
че питам нещо, което беше обещано от самите тях.

Offline hitar_potter

• View Profile
С тия заяждания, които бяха в публикациите ти е съвсем резонно да са изтрити.
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
С тия заяждания, които бяха в публикациите ти е съвсем резонно да са изтрити.
И с какво се заяждам, ако можеш да поясниш?

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
В последните ти публикации в тази тема тонът ти е на човек, който се заяжда, а не на такъв, който пита! Спазвай добрия тон и мненията ти няма да се трият.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
В последните ти публикации в тази тема тонът ти е на човек, който се заяжда, а не на такъв, който пита! Спазвай добрия тон и мненията ти няма да се трият.

Щом така казваш. Но аз пак не виждам какво съм нарушил, нито назовавам някой по именно, нито обиждам и не виждам с кое преминавам добрия тон, като нито нагрубявам някой или пък провокирам, а само задавам конкретен въпрос, както и изразявам мнение, което е относно харесва ми ли нещо или не. Нито плюя по някого лично, нито обиждам пак казвам.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Съгласен съм с теб на 90% от поста ти. И ако беше оставен, можех да отговоря на голяма част от поставените въпроси.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Ако искаш пиши на лс с какво си съгласен и какво не.

Offline hitar_potter

• View Profile
Но аз пак не виждам какво съм нарушил
Ами жалко за теб, защото ако не си промениш тона следващия път като коментираш, пак ще ти трият мненията. Виж т. 14 от правилата.

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Но аз пак не виждам какво съм нарушил
Ами жалко за теб, защото ако не си промениш тона следващия път като коментираш, пак ще ти трият мненията. Виж т. 14 от правилата.
Видял съм точка 14, не виждам с какво трябва да си променям тона, с това че питам нещо и търся отоворност от лицата, които са го обещали ли? Както и да е.

Offline New_Passenger

• Наистина съм луд
    • View Profile
Княжеска градина го е имало като име още преди пролетариата да превземе държавата и да изака Моча в нея.

https://forum.gtsofia.info/index.php?topic=72.msg100223238#new

Много интелигентно изказване, няма що. И това го прави един модератор. Ако се чудите кой превръща ГТфорума в кенеф.

Offline bagercho

• View Profile
След като получих предупреждение заради Давидчо, точно както и очаквах да се случи, имам едно въпросче - смятате ли, че арогантния и натрапчив тон, с който този блуден юноша се изказва всеки път, и като цяло поведението му във форума са приемливи? Не мислите ли, че е редно малко да му се опънат на него юздите, вместо да се слагат предупреждения на потребителите, които той очевидно дразни (това далеч не съм само аз)?