Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 156703 times)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
Няма нужда от анкети. Ако този потребител е нарушил правилата - наказание. Няма нужда от питания , допитвания и т.н.
Във форума на ЖП моделистите за много по-малки провинения се налагат сурови наказания. Pavel75 може да потвърди.

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile

Темата е меко казано безумна и мястото ѝ е в някой тийн форум.

Уфф, ама и ти ги ръсиш едни... как в един тийн форум ще пускат теми за носталгия, та те още не са живяли...
Пък политическата тема дето само караници поражда, мнооооого се вписва в този форум. Много полезна тема, няма що. Който си е прост по рождение... Сега остава и футболната тема да я наречете "умна" и "полезна", най-малоумния спорт.

Каква сърцераздирателна тема е направил Радосвет... на това му се вика евтин селф-пиар :fan:

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Ти пак ли изпълзя. Коя тема съм направил?

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Аз не пълзя. Ти може и да пълзиш, ако принадлежиш към съответния вид, не знам и не ме интересува.
Не съм казвал че си направил тема. Въпроса е че далеч по-глупавите теми се толерират и се подкрепят.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Не съм казвал че си направил тема.

Каква сърцераздирателна тема е направил Радосвет... на това му се вика евтин селф-пиар :fan:

:hammer:

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Анкетата.

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
Ще може ли в крайна сметка темата "Градският транспорт в Англия" да бъде преименувана на "Градският транспорт във Великобритания" или "в Обединеното кралство"?

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Въпрос към администратори и модератори: Кога ще бъде даден отпуск на Трамвай 17? Очевидно не желае да се запознае с правилата, не чете дори в кой подфорум какво се пише. От всичките му близо 100 мнения смислени има 10, а останалите са или в кофата или "Защо...?".
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Беше във ваканция, но единственият резултат от нея че намаляха въпросите "защо", но пък се увеличиха "предложенията".

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
Проявете малко търпимост, новите потребители са та, казвам го от опит. А напоследък се появяват нови и нови активни потребители, което е добре, за форума и за пишещите в него.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline abs111

• View Profile
Да де,но поне нещо смислено да пишат.

Offline btr95

• View Profile
    • Email
Аз го казвам от позицията на човек, чиито постове (по мое дълбоко убеждение) не са особено смислени.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Имам директен въпрос към модератора на раздела за снимки: Защо, мнения, които не нарушават с нищо правилника се трият, а не се преместят в съответната тема(за табели)?! Или мненията се неудобни за някого, ползващ се със специални протекции тук и трябва набързо да се "заметат под килима"?! Поредния пример за двоен стандарт от страна, както на модератори, така и на администратор. Мнения, които са очевидно заяждане, но са насочени към компрометиране на личност, която не е "богопомазана", не се трият и стоят с дни, но "пиперливите" въпроси, неудобни на "нашите момчета(до колко са момчета, темата е друга)", веднага изчезват яко дим...  :help:

Offline spicy_e

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Защото “модераторът за снимки” няма опция да мести от раздел в раздел мнения. Ако нещо желаете да споделите във форума, моля направете го в съответната тема. :)

Offline mitakis

• Нямам спирка
  • 2660
    • View Profile
@Iskar, след като си написал че ще отговориш на ЛС, каква информация носят постовете? Колегата от снимковия раздел затова ги е премахнал. Тъй като смятам това за прибързано, ги преместих в табелковата тема.
И, амиго, дръж се по-възпитано, не ти отива на годините тоя пуберски език и държание.
« Last Edit: 07.05.2018, 23:31:32 by mitakis »

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Не съм съгласен с наложеното ми наказание, което освен, че не е правомерно е и скрито зад анонимното "Екипът на форума"!!! Тук, тенденциозността, деленето на "наши" и "ваши" и правенето на виртуални мускули явно е основен спорт за админи и модератори. Когато някой има нещо против мен, да го каже с името си, а не да се крие зад анонимност. Изгонихте няколко читави потребители, сред които и такива, допринесли за форума, мога да ги назова поименно, но не виждам смисъл, тъй като явно само "Емо"-вци и "Фафан"-овци тук могат да виреят спокойно и да си разиграват коня както искат!

Offline mitakis

• Нямам спирка
  • 2660
    • View Profile
Никой за нищо в този свят не ти е длъжен, както и ти не си длъжен никому. Имал е колегата защо да ти вдигне процентите, не е длъжен да се обяснява. Искаш име, за да го вплетеш в световната конспирация срещу теб, както гледам си направил с няколко потребителя, ваши, наши, трети, пети лица, в не една тема.
Моля те, пренасочи енергията от съчиняване на филмови сценарии например към работата си, защото виждам че ти се отдава и има добри резултати. Лека вечер и със здраве :).

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Никой за нищо в този свят не ти е длъжен, както и ти не си длъжен никому. Имал е колегата защо да ти вдигне процентите, не е длъжен да се обяснява. Искаш име, за да го вплетеш в световната конспирация срещу теб, както гледам си направил с няколко потребителя, ваши, наши, трети, пети лица, в не една тема.
Моля те, пренасочи енергията от съчиняване на филмови сценарии например към работата си, защото виждам че ти се отдава и има добри резултати. Лека вечер и със здраве :).

Не, името го искам, защото както казах, НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН! с наложеното ми наказание и това ми несъгласие в УЖ демократичния форум следва да се разгледа. НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН, защото:

1. Администратори и модератори показват системно двоен стандарт при редактиране, триене на мнения и(или) налагане на наказания;
2. Модераторите се държат системно нагло и безпардонно, демонстрират, че са недосегаеми и спомагат чрез "затваряне на очите" за негативни кампании срещу потребители;
3. Едни и същи хора тук си позволяват всякакви своеволия, но не получават никакво наказание. За сметка на това пък, всеки дръзнал да им каже нещо в очите, става неудобен веднага и получава наказание;
4. Хора, изразяващи мнението си отворено и без недомлъвки биват обявени за "Персона нон грата"(примерът е Шайдер, чиито мнения чета и честно казано, проблЕМОт е ясен... Но БАН-ът не е за проблЕМОт...);

Не ми дреме дали ще ме изгоните, тъй като аз нямам какво да губя, мога да си върша работата и без ФАФАНатиката на Фафан и постоянните дребнави заяждания на още няколко потребители...

Offline bdz43r

• View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
Не, името го искам...
А ти кой беше?
« Last Edit: 09.05.2018, 11:31:11 by bdz43r »

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile