Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 180497 times)

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
В ерата на социалните мрежи едва ли.

Offline poly911

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Здравейте имам въпрос
Какво "лечение" ще бъде предписано на @vladomladost че напоследък много почна да реве за щяло и нещяло

Изпратено от моят Lenovo A1010a20 с помощта на Tapatalk

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Досега при всяка от многото му регистрации, получаваше бан. Да видим този път накъде ще се стекат обстоятелствата.

Offline TheBulgarianRail

• Маниак
  • Любител на Икарус, ЗиУ (Тролза) и Шкода
    • View Profile
    • Email
Видях, че сте изтрили снимките на @SONESTO от 8-ми юни. Искам да попитам защо, тъй като са публикувани и доста по-нискокачествени снимки, които остават. Поне тези на 1531 и 1947 можеше да останат, като за нов потребител снимките му бяха ОК.  Ако проблемът е, че не са излезли директно в поста, а трябва да се натиска линкът за пренасочване към Фликър, можеше администратор да му обясни как се пускат снимки във форума.
« Last Edit: 10.06.2019, 17:22:11 by TheBulgarianRail »
Всяко мнение е важно, независимо кой го изразява.

YouTube канал:
https://www.youtube.com/c/TheBulgarianRail

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
А ти защо не му обясни? Тъй като разделът си има нарочен модератор, просто питам.

Offline IKAR

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Пак се почна с великите умотворения на дядо ви Марин и на този другия младеж, знаете го кой е....
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.

Offline ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Дядо Марин и Трамвая 17 са ценни хора! Аз много ги уважавам!
Единия олицетворява порочния комунистически начин на мислене, а други съвременния и абсолютно непорочен начин на немислене и най-вече на мислене без четене!
Затова много държа на тях. Казвам го без капка ирония.
Колко е по-лесно като успееш да обясниш нещо на Трамвай 17, значи си успял на целия свят. И обратното оборването на дедо Марин е равнозначно на оборването на Кеворк Кеворкян, Тошо Тошев, Валерия Велева, Бриго Аспарухов и т.н.

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
Пак почнахте с тази възрастова дискриминация. Пенсионери, тийнове... няма угодия! :angry:

Offline Mammoth

• 8 9 6 6 (2009-2019)
    • View Profile
А на davidcho10 до кога ще му четем “прекрасните” мнения? Чел, недочел, ама все компетентен. То нали толерантност и търпение, ама всичко има някаква граница...
В 2313 ВТ :devil:

Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Аз с davidcho10 проблеми нямам.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline tauri

• Превозвач
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Оставете момчето най-вероятно се вози при някой шофер и му препредава мислите, които му се въртят в главата. Създава колорит.
The Grand Tour

Offline davidcho10

• Маниак
  • AUDI RS6-R C7 ABT<3
    • View Profile
Всичко, което пиша е моя мисъл и според моята гледна точка е така. И да се возя и да не се возя, където и при когото и да било, не бих писал нещо от мое име, ако мисълта не е моя.
Мен ми е ясно, че почти никой не ме харесва от форума, но не сме тук за да се женим, ами да обсъждаме ГТ, почти няма безсмислени мнения, просто зависи кой как гледа на нещата и това е.
И на мен някои идеи или възгледи ми се струват недобри или странни, но не казвам нищо на човека и продължавам да чета друга тема, единствено отговарям, ако има нещо по мой адрес.
« Last Edit: 18.07.2019, 00:32:57 by davidcho10 »
311
2707
373
26.05.14
18.01.19
09.06.19

Offline Ники 1515

• Маниак
    • View Profile
За Davidcho10 мога да кажа, че е искрен фен на транспорта, загрижен е за него. Освен това прави много хубави снимки (въпреки че отскоро участва във форума и не е имал голямо време за трупане на опит), мотивиран е в хобито!  :)

За мненията – струва ми се, че за много неща той е по-наясно в сравнение с мен. (Аз съм доста малко компетентен.)  Вероятно има какво да усъвършенства, но и човек винаги има какво ново да научи, а и с времето може да задълбочава разбирането си за това, което наблюдава.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Изказването като крайна инстанция определено буди негативни емоции. Изказът силно напомня шофьорски такъв. Но пък всеки има право на мнение, стига поне да може да го обоснове.

Offline btr95

• View Profile
    • Email
А аз се чудя, докога модераторският екип ще си затваря очите за ялта. Коментарите му в последната година са язвителни, не носят кой знае каква информация и определено е готов да се нахвърли на всеки, с когото не е съгласен. Няколко пъти е обиждал лично мен, коментарите му бяха докладвани, изтрити и дотам. Искам да ви напомня, че по принцип изпращате в заслужена почивка за много по-малко и да ви помоля да му обясните, че това не е форум за професионалисти, повечето сме любители и участваме тук за удоволствие. (някои с информация, други като мен предимно с четене на тази информация).
« Last Edit: 19.07.2019, 00:05:40 by btr95 »
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Аз с ялта проблеми нямам. Много го уважавам като човек и като познания във всякакви области.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline IKAR

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Моля ви се, в много отношения чичо ви Васко знае много повече от всички тука, взети заедно...все пак повече от 25 години е карал рейс, бил е в системата. Това че понякога се изказва по-остро по отношение на неща, които всички си мислим, че са еди как си, ама явно не са, е нормално, след като хора, които хал хабер си нямат от това за какво става въпрос, пишат работи, разправяни от шофьори, ватмани и т.н. които нямат нищо общо с действителността. Така че, не му се сърдете, не му обръщайте внимание на по-острия език, а просто се учете от него.....Форумът е за всички, и любители, и професионалисти, и е редно първите да поемат информация от вторите, а не от клюките в стаите за почивка или от газетите/новините.
« Last Edit: 19.07.2019, 19:16:14 by IKAR »
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
Форумът е за всички, които се изказват културно и се отнасят с уважение към останалите потребители. Форумът не е кръчма, в която всеки безпардонен простак може да нагруби останалите или да им държи сметка, все едно че ги притежава или се смята за нещо повече от тях. Подобно поведение не трябва да се подкрепя не само тук, но и в живота като цяло.

Offline aleks101

• Приятел на ГТ
  • Фен на трамвайния транспорт!
    • View Profile
Здравейте. Искам да попитам дали във форума има опция, която ти позволява да преглеждаш и изпратените от теб съобщения, а не само получените?

Offline davidcho10

• Маниак
  • AUDI RS6-R C7 ABT<3
    • View Profile
Да, има. Моите съобщения => преглед на съобщенията  => съобщения => изпратени
Става като поставяш мишката, без да натискаш, иначе няма да ти се появят всичките опции.
311
2707
373
26.05.14
18.01.19
09.06.19