Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 184404 times)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Аз изтрих 4 мнения, които бяха напълно офтопик. Няма как да ме убедиш, че заради снимка на МС Красно село, трябва да почне обсъждане за МС Обеля и да почне стария спор трябва ли да има прекачване там или не. Има си тема за това и писането става там. Не може всеки да си пише каквото и където иска, а после модераторите да трябва да разместват.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
Всичко стана заради оная блядска схема, заради която обсъждането тръгна към Обеля.

Online Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
Един въпрос към модераторите и администраторите. Може ли да ми обясните как работи системата с наказанията? Пробвах се да разбера, но това което разбрах са някакви проценти. Какво значат те?

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Общо взето от 5 до 55% разлика за потребителя няма, с уговорката че ако има например 20% и направи офтопик може да се получи още 20% без това да доведе до някаква промяна. Наказанието в трае между 1 и 3 месеца в зависимост от провинението и около 6 месеца при рецидив. Над 55% потребителя губи правото да пише. Обикновено рядко се прибягва до това. Случва се когато нарушението е в условията на рецидив и след неколкократни "устни" предупреждения. Отнемането на права за писане обикновено е между 10 и 30 дни. За по-дълъг период трябва има особени заслуги.

Offline Dimitar155

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Къде може да се види колко процента имаш и те редуцират ли се постепенно?

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
По подразбиране всички профили се създават с ниво на предупреждение 0%. При "наказание" това ниво се повишава пропорционално на степента на "прегерешението". В профилната информация има графа Ниво на предупреждение. Тя е видима единствено когато има ниво над 0%.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
А ограничаването на правата в какво се дължи , че вече година не ми стана ясно.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
А ограничаването на правата в какво се дължи , че вече година не ми стана ясно.
Би трябвало да не можеш да си редактираш мненията. Прилага се когато някой реши да си заличава всички писания.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Форумът е като театър и всяка тема е пиеса. Когато някой заличи репликите си, скапва цялата пиеса, което най-малко е неколегиално.

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
На някои места има практика първите мнения след регистрация да се одобряват от модератор. Това е малко пресилено! Другото е, че мненията могат да се редактират известен период от време след написването им. Не знам колко е , но 5 минути са достатъчни за да си коригира човек правописните грешки.

Offline aleks101

• Запален по ГТ
  • Фен на трамвайния транспорт!
    • View Profile

На някои места има практика първите мнения след регистрация да се одобряват от модератор. Това е малко пресилено! Другото е, че мненията могат да се редактират известен период от време след написването им. Не знам колко е , но 5 минути са достатъчни за да си коригира човек правописните грешки.

Да, но ще е неприятно за хората, които правят теми - например аз и темата за ТБ-51/55. Налагаше се редакция и на другия ден, защото не бях добавил някои тролейбуси. Според мен трябва да имаш право на редакция 1 час след публикуването и следващия път, като искаш да си редактираш мнението, да трябва одобрение от модератор/администратор.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
Така е в railwaypassion.След час няма редакция.А относно това какво съм трил - ами имало е причина...
Не е кой знае каква загубата от изтритите минмнения.Този,който е следил темите,не му трябва да се връща назад.

Online ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
На мен ми допада както си е сега.
Често пиша в автобуса и метрото от телефона, защото ми е най-спокойното време през деня. Понякога грешките ги прави аутокомплийта на клавиатурата, друг път аз от бързане, трети път недовиждането на дългите думи.
Забелязвам понякога грешки чак на нормален компютър и си ги оправям тогава.

Изпратено от моят Moto C с помощта на Tapatalk