Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 229398 times)

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
  • Изработвам модели на ГТ.
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Но аз пак не виждам какво съм нарушил
Ами жалко за теб, защото ако не си промениш тона следващия път като коментираш, пак ще ти трият мненията. Виж т. 14 от правилата.
Видял съм точка 14, не виждам с какво трябва да си променям тона, с това че питам нещо и търся отоворност от лицата, които са го обещали ли? Както и да е.

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
Княжеска градина го е имало като име още преди пролетариата да превземе държавата и да изака Моча в нея.

https://forum.gtsofia.info/index.php?topic=72.msg100223238#new

Много интелигентно изказване, няма що. И това го прави един модератор. Ако се чудите кой превръща ГТфорума в кенеф.

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
След като получих предупреждение заради Давидчо, точно както и очаквах да се случи, имам едно въпросче - смятате ли, че арогантния и натрапчив тон, с който този блуден юноша се изказва всеки път, и като цяло поведението му във форума са приемливи? Не мислите ли, че е редно малко да му се опънат на него юздите, вместо да се слагат предупреждения на потребителите, които той очевидно дразни (това далеч не съм само аз)?

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile
Ами виж какво, отговарям така като видя заяждане от другата страна. Аз най - нормално обясних за тролеите в темата на Враца и ти написа мнение, с което имаше само една цел, а именно да се заядеш. Като не ти харесват фактите, които съм написал подмини или се опитай да успориш, а не просто да се заяждаш и да се правиш на голям умник.
Никога няма да се измисли по - добро нещо от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
1. Като човек бих ви казал, че сте адски изпушили и дребнави. Има един хубав бутон Х, употребата му не е вредна.
2. Като модератор
Не мислите ли, че е редно малко да му се опънат на него юздите, вместо да се слагат предупреждения на потребителите, които той очевидно дразни (това далеч не съм само аз)?
Може да не виждате предупрежденията на останалите потребители, това не значи че такива нямат.

3. Тази тема не е чат. Разменете си някакви месинджъри.

Списък на подвижния състав в София
Забравете провалите,
запомнете уроците.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
UFO  случайно да е USER_99 ?
За един приятел питам...

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Не откривам USER_99.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile

Offline IKAR

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Айде пак се почна с дядо ви Марин. Бактън вече....
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.

Offline Lepos_Grim

• Запален по ГТ
  • The Omsi Possessed
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Преди малко забелязах, че някои раздели във форума липсват когато съм нерегистриран. Например разделът "Игри на транспортна тематика" въобще го няма, а не е да кажеш с някаква лична информация. Някой има ли обяснение защо е така?

Offline btr95

• View Profile
    • Email
Преди малко забелязах, че някои раздели във форума липсват когато съм нерегистриран. Например разделът "Игри на транспортна тематика" въобще го няма, а не е да кажеш с някаква лична информация. Някой има ли обяснение защо е така?
Цък и ще се появи, аз така си бях скрил раздела със снимките :D
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline Bulgaria111

• Запален по ГТ
    • View Profile
Цък и ще се появи, аз така си бях скрил раздела със снимките :D
Човекът имаше предвид, че липсва, когато не е влязъл в профила, а не, че липсва, когато е влязъл.  ;)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Някога е направено с някаква цел, но не помня с каква :) Както и да е, няма необходимост да видим за гости този раздел.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline Sixkiller

• View Profile
Преди време бяха проблемни част от линковете, които се публикуват в темите по отношение на авторските права на материалите, към които насочват същите. Аз лично смятам, че всеки, който има интерес към тематиката в реалната сфера неминуемо е регистриран във форума и при желание ще се запознае с виртуалната в съответния раздел. Така че по-добре същия да си остане затворен.

Offline dj_the_bus

• Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
Защо вместо да се заключва темата за табелите, не се изгони поредната Марио-нетка. Допреди да се обърне на такъв си течеше нормална дискусия... Или просто на Марио-нетките да им се оганичат правата в съответната тема, ако има такава техническа възможност.
Волю-неволю табелите пак ще се коментират по темите за съответните модели, просто от естествени разговори и коментари.

Online hitar_potter

• View Profile
И на мен ми се струва, че да се забранява да се обсъжда такава тема в целия форум не е най-подходящото решение. Но някои хора трябва вече да са доволни – явно това, което се случва с табелите няма да може да бъде коментирано и съответно няма да четат критика, към която са алергични.
По-лошото е, че се създава прецедент, в който един човек може до такава степен да обсеби дадена тема, че тя да се направи на тема-табу. Какво следва, да забраним коментирането на ремонтите на трамвайните трасета, темите за електробуси и т.н., защото някой в някакъв момент се е разсърдил ли?
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline Chezare

• Запален по ГТ
    • View Profile
За какво да е отворена, при положение, че Марио не се вслушва в мнението ни.

Offline dj_the_bus

• Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
Защо изобщо темата се свързва с табелните откачалки? Като нямаше говорители просто ги коментирахме, като част от транспорта. Просто Емо трябва да е наказан, мненията разчистени и да си продължи дискусия.
Сега щем-нещем дискусия, коментари, мнения за табели пак ще има по темите за съответните модели. Или ще налагаме цензура заради двама дето не могат да си контролират маниите...

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
Vasko - Васко не е наказван, нали? Че нещо ми се губи.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Не е.