Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 200960 times)

Offline georgi_L

• Запален по ГТ
  • Изработвам модели на ГТ.
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Но аз пак не виждам какво съм нарушил
Ами жалко за теб, защото ако не си промениш тона следващия път като коментираш, пак ще ти трият мненията. Виж т. 14 от правилата.
Видял съм точка 14, не виждам с какво трябва да си променям тона, с това че питам нещо и търся отоворност от лицата, които са го обещали ли? Както и да е.

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
Княжеска градина го е имало като име още преди пролетариата да превземе държавата и да изака Моча в нея.

https://forum.gtsofia.info/index.php?topic=72.msg100223238#new

Много интелигентно изказване, няма що. И това го прави един модератор. Ако се чудите кой превръща ГТфорума в кенеф.

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
След като получих предупреждение заради Давидчо, точно както и очаквах да се случи, имам едно въпросче - смятате ли, че арогантния и натрапчив тон, с който този блуден юноша се изказва всеки път, и като цяло поведението му във форума са приемливи? Не мислите ли, че е редно малко да му се опънат на него юздите, вместо да се слагат предупреждения на потребителите, които той очевидно дразни (това далеч не съм само аз)?

Online davidcho10

• Наистина съм луд
  • "дай ми минута за цигара, продай ми огъня от бара"
    • View Profile
Ами виж какво, отговарям така като видя заяждане от другата страна. Аз най - нормално обясних за тролеите в темата на Враца и ти написа мнение, с което имаше само една цел, а именно да се заядеш. Като не ти харесват фактите, които съм написал подмини или се опитай да успориш, а не просто да се заяждаш и да се правиш на голям умник.
✯373✯2707✯311✯
✯1767✯2914✯701✯
26.05.14 - София 100
18.01.19 - MB o305(G)
09.06.19 - MB o302T

Offline mitakis

• над нещата
  • Нямам спирка
    • View Profile
1. Като човек бих ви казал, че сте адски изпушили и дребнави. Има един хубав бутон Х, употребата му не е вредна.
2. Като модератор
Не мислите ли, че е редно малко да му се опънат на него юздите, вместо да се слагат предупреждения на потребителите, които той очевидно дразни (това далеч не съм само аз)?
Може да не виждате предупрежденията на останалите потребители, това не значи че такива нямат.

3. Тази тема не е чат. Разменете си някакви месинджъри.

Списък на подвижния състав в София
И ако нещо в живота би имало смисъл,
то е да бъдем добри с околните
и да живеем сякаш можем и повече.