Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 237329 times)

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Vasko - Васко не е наказван, нали? Че нещо ми се губи.

Явно има какво да прави за момента и не сме му интересни. Като му доскучае пак ще дойде да се забавлява на наш гръб.

Offline Chezare

• Запален по ГТ
    • View Profile
Само мен ли ми се струва, че davidcho10 прекалява с ироничните си коментари?
Наистина чудесна дискусия се е заформила, браво!  :fan:  До сега такова нещо не се беше случвало и беше нужно в 2 теми да се пише за оранжеви МАНове и БМЦ по 94, 280 и 72 по време на мач.
Аз да попитам, имаше ли старо БМЦ по 72 с оранжева табела или не?
Ама какво да се прави... вие сте "фенове" на ГТ.
Сигурно, ако си снимате колите ще са пълния бардак... и не говоря за самата кола коя година и марка е, а колко чисто и приветливо я поддържате.
Леле! Каква интересна тема за абсолютно различни трамваи! Такова разнообразие няма и в българските трамваи на красноселската работилница! Аз лично много се вълнувах тези дни, защото с нетърпение чаках да видя 2338, понеже въобще не е същият като другите 37.
« Last Edit: 02.07.2020, 12:52:37 by Chezare »

Offline Alexcho

• Писател
  • **
  • Любими марки: Skoda Solaris 27TR, MAN, BMC.
    • View Profile
    • Email
Не само на теб! Ужасно досаден е. Явно си няма друга работа и му е много забавно да се заяжда безпричинно във всеки един удобен момент за него. Типично за един безделник и човек без работа, на който всеки му е крив и се чуди по какъв начин да си покаже маниерите. Към администраторите- съжелявам но не издържах и си му отправих в прав текст личното си мнение към него защото чашата преля. (Става дума в темата за трамваите)
Фен на играта OMSI

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile
Не само на теб! Ужасно досаден е. Явно си няма друга работа и му е много забавно да се заяжда безпричинно във всеки един удобен момент за него. Типично за един безделник и човек без работа, на който всеки му е крив и се чуди по какъв начин да си покаже маниерите. Към администраторите- съжелявам но не издържах и си му отправих в прав текст личното си мнение към него защото чашата преля. (Става дума в темата за трамваите)
Леле, ужас! Аз съм потресен, смятам да създам тема в небезизвестния форум "БГ МАМА", специално за чистата и безпощадна злоба идваща от мои връстници по мой адрес, за да видят техните "БГ МАМИ" какво се пише в интернет пространството именно от техните деца.
Не мога да си обясня как този човек, фен на Соларис 27Тр и Лионите (разбираме, че им е фен от мненията му, снимката му на профила и описанието му, достатъчно доказателства) е толкова загрижен за старите трамваи на София, които той не харесва. Когато му изтъкнах този факт, макар и косвено, потребителят реши да се направи на обиден и да направи по - голям и интересен цирк от "Балкански".
Лично аз не виждам логика в неговите действия, думи и размисли, затова и отговорих на мнението му в темата за трамваите, но той ме нападна като хищник и сега аз излизам виновен, потресен съм.   :blink:
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline Alexcho

• Писател
  • **
  • Любими марки: Skoda Solaris 27TR, MAN, BMC.
    • View Profile
    • Email
Леле, ужас! Аз съм потресен, смятам да създам тема в небезизвестния форум "БГ МАМА", специално за чистата и безпощадна злоба идваща от мои връстници по мой адрес, за да видят техните "БГ МАМИ" какво се пише в интернет пространството именно от техните деца.
Не мога да си обясня как този човек, фен на Соларис 27Тр и Лионите (разбираме, че им е фен от мненията му, снимката му на профила и описанието му, достатъчно доказателства) е толкова загрижен за старите трамваи на София, които той не харесва. Когато му изтъкнах този факт, макар и косвено, потребителят реши да се направи на обиден и да направи по - голям и интересен цирк от "Балкански".
Лично аз не виждам логика в неговите действия, думи и размисли, затова и отговорих на мнението му в темата за трамваите, но той ме нападна като хищник и сега аз излизам виновен, потресен съм.   :blink:
Ти явно си толкова спрял и заслепен от собствената си глупост, че дори и в момента не осъзнаваш какво правиш. Това, че не взимам участие в повечето ти спречквания на други участници с теб, не значи, че не ти чета глупостите и че не съм ти се нагледал на простотията. Лазиш по нервите на целия форум и просто се чудя, защо още си член, а отдавна не са те изхвърлили. Виждаш, че всички те упрекват и са срещу теб и е явно, че има проблем за да е така, но явно че изобщо не ти пука, а напротив продължаваш да дразниш и не си взимаш поука от това. Не знам за интересен ли се мислиш, на какъв се правиш? Казах ти вече, ако искаш да си интересен и да си имаш публика отиди в цирка може да те приемат, но тука никой не ти е длъжен да ти търпи разглезеното поведение.
« Last Edit: 02.07.2020, 18:39:41 by Alexcho »
Фен на играта OMSI

Offline marto_pz

• Маниак
  • Škoda 9TrHT28 № 06 (1993-2015)
    • View Profile
    • Email
Ти явно си толкова спрял и заслепен от собствената си глупост, че дори и в момента не осъзнаваш какво правиш. Това, че не взимам участие в повечето ти спречквания на други участници с теб, не значи, че не ти чета глупостите и че не съм ти се нагледал на простотията. Лазиш по нервите на целия форум и просто се чудя, защо още си член, а отдавна не са те изхвърлили. Виждаш, че всички те опрекват и са срещу теб и е явно, че има проблем за да е така, но явно че изобщо не ти пука, а напротив продължаваш да дразниш и не си взимаш поука от това. Не знам за интересен ли се мислиш, на какъв се правиш? Казах ти вече, ако искаш да си интересен и да си имаш публика отиди в цирка може да те приемат, но тука никой не ти е длъжен да ти търпи разглезеното поведение.

Остави го...Това дете си живее в негов си измислен свят и си знае едно и също да казва...
Към @davidcho10 спри да дразниш другите от форума защото никой няма намеренията да ти чете глупостите и безмислиците.
Youtube channel - https://www.youtube.com/channel/UCgBcoi0ebMihw0ngkUHEQ-Q?view_as=subscriber
Facebook page - Transport Channel

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • ! 9060 !
    • View Profile
Аз не разбирам докога ще се толерира, и тук не говоря конкретно за него, а по принцип, разни образи да провокират нон-стоп хората тук, че и после други да го отнасят. Мисля че е видимо какво се случва само като се спомене името му, какво остава когато вземе та напише някое експертно мнение. Много хора се отказват да пишат така във форума, и то е видно. ;)

Offline Mammoth

• ČKD Tatra T6A2-SF
    • View Profile
Излизане с него на глава няма, като видя негово мнение просто го прескачам, за здравето на нервите ми. :) Препоръчвам ви да го правите и вие. Помислил си, че е най-знаещия и можещия в тоя форум.
В 2313 ВТ :devil:
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Аз точно с него нямам никакви проблеми.  davidcho10 е един от хората, които никога не ме е обидил за разлика от доста други потребители.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline spicy_e

• View Profile
    • Email
@emo, тук не става въпрос за това дали теб те е обидил или не. Става въпрос, че бълва глупост след глупост от негова стара а по всякакви теми и откровенно се заяжда с когото намери (според мен изобщо не подбира хората, а на случаен принцип си избира спрямо мнението).

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Ок. А защо с мен не се е заял? И защо не намирам мненията му за глупости? Някакси намеквам, че вината не е в него. Не може всички да мислят по еднакъв начин, а който се опълчи да бъде гонен или наказван.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
Защо могат да се по(д)правят стари постове? Не се ли променя дискусията по този начин?
Dream on

Offline Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Още по-неприятно е когато половината постове на някой са "дел". Възможно ли е да се ограничи правото на редактиране до 8 или 12 часа(примерно) след публикуването на поста от автора?

Offline qwerty95

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Още по-неприятно е когато половината постове на някой са "дел". Възможно ли е да се ограничи правото на редактиране до 8 или 12 часа(примерно) след публикуването на поста от автора?

Недей, моля те, че като ми се спи, или съм пил една бира повече от колкото трябва и си открия правописна грешка след 2-3 дена в поста случайно, после няма да мога да я оправя, и ще изглежда, че съм неграмотен, за срам и за резил, нека може да се редактира.

Offline Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Беше просто пример. Може да бъде и една седмица или месец. Силно се съмнявам някой да тръгне да оправя нещо от преди 7 години.

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
Ок. А защо с мен не се е заял? И защо не намирам мненията му за глупости? Някакси намеквам, че вината не е в него. Не може всички да мислят по еднакъв начин, а който се опълчи да бъде гонен или наказван.

Точно не може всички да мислим еднакво, но той не приема чуждото мнение, в момента който каже нещо против някой автобус, той напада обижда и тн. Мен ме е обиждал и нареждал в фейса, чак ми пожелаваше някакви работи, но аз съм го забравил. Идеята ми е, че щом е банван от няколко групи, значи винати не е в хората, не може 10 човека да се оплакват от него и само един да не се оплаква, зачи винати не е в другите според мен. ;)

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile

Точно не може всички да мислим еднакво, но той не приема чуждото мнение, в момента който каже нещо против някой автобус, той напада обижда и тн. Мен ме е обиждал и нареждал в фейса, чак ми пожелаваше някакви работи, но аз съм го забравил. Идеята ми е, че щом е банван от няколко групи, значи винати не е в хората, не може 10 човека да се оплакват от него и само един да не се оплаква, зачи винати не е в другите според мен. ;)
Е по измислено и скалъпено нещо от това ме бях чувал. Нито те знам кой си, нито ти знам и фрйсбук, нито ми и трябваш... даже като ти гледам снимката си от Пловдив сигурно, а аз в онази умряла тема дори не влизам. Аз не обиждам и не наливам, както се вижда. Тук само 1 или 2 пъти съм позволил и то защото другият човек е прекалил. Този Алексчо какво ли не ми каза с обидни думи, а аз нито една такава не му казах. Аз използвам най - обикновени думи, просто знам как да ги напиша... ако започна да наливам, както аз си знам, съм сигурен, че само с едно мнение ще бъда баннат, но не съм дошъл тук за това.
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • ! 9060 !
    • View Profile
Самия факт, че квалифицираш някаква си тема като "умряла", отново е пример как тънко се заяждаш постоянно с всеки и за всичко. И ние сме били на 13, израства се, обаче тук не сме ти бащи и майки да те търпим.

Offline hitar_potter

• View Profile
Ок. А защо с мен не се е заял? И защо не намирам мненията му за глупости?
Сигурно не ги намираш за глупости, защото не се е заяждал с теб.
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline Mammoth

• ČKD Tatra T6A2-SF
    • View Profile
а аз в онази умряла тема дори не влизам.
Аз не обиждам и не наливам, както се вижда.
Я пак?  :help:
В 2313 ВТ :devil:
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)