Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 221360 times)

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • ! 9060 !
    • View Profile
Самия факт, че квалифицираш някаква си тема като "умряла", отново е пример как тънко се заяждаш постоянно с всеки и за всичко. И ние сме били на 13, израства се, обаче тук не сме ти бащи и майки да те търпим.

Offline hitar_potter

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Ок. А защо с мен не се е заял? И защо не намирам мненията му за глупости?
Сигурно не ги намираш за глупости, защото не се е заяждал с теб.

Offline Mammoth

• ČKD Tatra T6A2-SF
    • View Profile
а аз в онази умряла тема дори не влизам.
Аз не обиждам и не наливам, както се вижда.
Я пак?  :help:
В 2313 ВТ :devil:
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile
а аз в онази умряла тема дори не влизам.
Аз не обиждам и не наливам, както се вижда.
Я пак?  :help:
Тук да съм обидил някого? Факт е, ГТ в Пловдив е ужас. Ако някой е на друго мнение... лошо за него.
Никога няма да се измисли по - добро нещо от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
Айде стига толкова. Колкото повече внимание обръщаме на давидчо, толкова по-зле за нас. Видяло се е че не прониква никъде и няма и да проникне, за това говорят и последните 5-6 страници от тази тема. Като изключим споровете с Марио, основно се спори с давидчо. То не бяха модулите и вагоните на влаковете в метрото, то не бяха тесни метростанции, то не бе това и онова. Вижда се, че с повечето активни потребители е имал препирня и никой не може да го отрече, но ние сме виновни, че му обръщаме внимание и продължаваме да четем и мненията му и да отговаряме на тях. Ако не ги четем и не отговаряме, нито ще се промени структурата и поредността на мненията в която и да е тема, нито ще наруши алгоритъма на форума. Затова призовавам, който не му се занимава с потребителя да не се занимава с неговите мнения, но ако нарочно се търси конфликт, както между другото беше в темата за подвижен състав покрай мача, тогава мисля, че си заслужава "обществено" порицание и малка ваканцийка да си помисли как се е държал спрямо други потребители.

Offline Chezare

• Запален по ГТ
    • View Profile
Quote from: davidcho10
Ако някой е на друго мнение... лошо за него.
Отново не се приема чуждо мнение... :fan:
А иначе Давидчо, като в посочените от мен примери по-горе, според мен прекалява.
« Last Edit: 04.07.2020, 18:33:14 by Chezare »

Offline Alexcho

• Писател
  • **
  • Любими марки: Skoda Solaris 27TR, MAN, BMC.
    • View Profile
    • Email
Абсолютно съм съгласен с Pesho1991. Нека не му обръщаме внимание и да го подминаваме като пътен знак, за да разбере, какво е да бъден изритан от обществото с мълчание. Просто все едно го няма, като напише нещо, игнорирайте му всички коментари от каквото и да е естество. Така като не му се обръща внимание и не му се дава поле за изява ще види, че нещата не са добре, така както ги прави. Защото в момента той точно това иска, като му е скучно (по цял ден) си търси някой да “захапе” и да почне да спори в безсмислени дискусии и да изрежда глупост след глупост.
Фен на играта OMSI

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Благодаря за съвета. Мога да го предприема спрямо други потребители,които ръсят глупости на кило, за да защитят собствените си интереси.
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • ! 9060 !
    • View Profile
1650 с изпаднало колело на задния мост! Трети тролей... започна да им става навик! Чудесни тролеи, евала Соларис, евала Шкода  :fan:  :fan:
Само аз ли виждам нещата по такъв начин, че нормален пост щеше да съдържа само зеления текст, това по средата иди-дойди, а това накрая е изцяло провокация, която отново изхвърли поредната тема в гигантски офтопик? Тук не говорим за съревнования ново-старо или както щете, а за нарочен стил на писане. Това пак ли е напълно ОК? Ако почнем всички така да пишем, освен че ще се излагаме масово, докъде ще го докараме в това малко "общество", което сме се събрали тук? Отделно се нарушават поне 2 правила на форума, едно за възклицания и едно за невярната информация.
« Last Edit: 07.07.2020, 17:02:55 by wiNt »

Offline Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
Явно е че си няма оправия тук, затова ще си повторя поста от темата за авариите и то е да го игнорираме. Ако го игнорираме и няма никакви отговори едва ли ще досажда. Даже аз бих предложил да водим дискусии все едно не съществува този потребител, това е 100% ефикасно и ще започне да го дразни много ама всеки сам да си прецени, аз реших да не отговарям на неговите мнения. Отговорих на мамут-а ама получих заяждане от давидчо. Правилно и модераторите са изтрили моето мнение, защото си признавам беше и офф и леко провокативно.

Offline hitar_potter

• View Profile
Имаше преди време опция във форума да скрива за теб автоматично мненията на даден потребител. Изглежда е изчезнала. Може ли да бъде върната?

Offline Dimitar155

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Имаше преди време опция във форума да скрива за теб автоматично мненията на даден потребител. Изглежда е изчезнала. Може ли да бъде върната?
Личен профил -> Настройки на изглед и подредба -> слагаш тикче на "Не показвай действията на потребителите които са в списъка ми с игнорирани."

Offline vasko

• Нямам спирка
    • View Profile
Защо вместо да се заключва темата за табелите, не се изгони поредната Марио-нетка. Допреди да се обърне на такъв си течеше нормална дискусия... Или просто на Марио-нетките да им се оганичат правата в съответната тема, ако има такава техническа възможност.
Волю-неволю табелите пак ще се коментират по темите за съответните модели, просто от естествени разговори и коментари.

И на мен ми се струва, че да се забранява да се обсъжда такава тема в целия форум не е най-подходящото решение. Но някои хора трябва вече да са доволни – явно това, което се случва с табелите няма да може да бъде коментирано и съответно няма да четат критика, към която са алергични.
По-лошото е, че се създава прецедент, в който един човек може до такава степен да обсеби дадена тема, че тя да се направи на тема-табу. Какво следва, да забраним коментирането на ремонтите на трамвайните трасета, темите за електробуси и т.н., защото някой в някакъв момент се е разсърдил ли?
Съгласен съм с тези мнения. Темата може да съществува и в нея да се коментират съществени неща, свързани с табелите. Но да се ограничат личните нападки между участниците.

Например, аз исках да изразя мнение относно съдържанието на табелите (а не толкова относно дизайна). Табелите са необходими за тези, които не са ползвали досега съответните линии (гости на София; хора от други части на града; такива, които ползват градския транспорт инциденто). За редовните потребители табелите нямат никакво значение. Те виждат номера и се качват по навик. И псувня да има изписана до номера, много малко от редовните ще я забележат. От тази гледна точка смятам, че съдържанието на тези табели трябва да е максимално информативно. Давам два примера:
  • Табелите на А26 изписват "Гниляне". Нищо друго. Какво е това Гниляне, никой не казва. Село ли е? Квартал ли е? Ако е квартал, то на кой град е квартал? А това, че автобусът пътува до град Нови Искър изобщо не можеш да го разбереш от тази табела.
  • Табелите на А54 изписват "Пътен възел Калотина". Това какво говори на хората? Те могат ли да разберат, че този автобус ще ги отведе до град Божурище?

Та моят въпрос е: в коя тема можем да коментираме горното?

Vasko - Васко не е наказван, нали? Че нещо ми се губи.
vasko трябваше да си завърши академичната година и беше доста зает.  :rolleyes:
СБОГОМ, GTSofia.info

Здравей, отново, GTSofia.info  :)

Offline bagercho

• View Profile
Явно е че си няма оправия тук, затова ще си повторя поста от темата за авариите и то е да го игнорираме. Ако го игнорираме и няма никакви отговори едва ли ще досажда. Даже аз бих предложил да водим дискусии все едно не съществува този потребител, това е 100% ефикасно и ще започне да го дразни много ама всеки сам да си прецени, аз реших да не отговарям на неговите мнения. Отговорих на мамут-а ама получих заяждане от давидчо. Правилно и модераторите са изтрили моето мнение, защото си признавам беше и офф и леко провокативно.
Защо трябва да се игнорира, да се крият мнения и т.н.? Това е един от малкото спокойни форуми, в който редовно участие взима тесен кръг от хора, и за това спама и кавгите тук са рядкост, десетки досадници и тролове липсват, има ред, което е чудесно. Това момче е откровен провокатор и всява непрекъснато смут, и поражда кавги. Самочувствието, тона и начина на му изказ са отвратителни, типични за един самозабравил се и невъзпитан пубер. Не виждам причина, поради която все още модераторите го търпят.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
@vasko За табелите може да говориш на ЛС с emo, той е сега официалният представител на Марио, главен експерт по шрифтове и представител на Съюза на слепите и съюза на досаждащите на ватмани.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline Alexcho

• Писател
  • **
  • Любими марки: Skoda Solaris 27TR, MAN, BMC.
    • View Profile
    • Email
Защо трябва да се игнорира, да се крият мнения и т.н.? Това е един от малкото спокойни форуми, в който редовно участие взима тесен кръг от хора, и за това спама и кавгите тук са рядкост, десетки досадници и тролове липсват, има ред, което е чудесно. Това момче е откровен провокатор и всява непрекъснато смут, и поражда кавги. Самочувствието, тона и начина на му изказ са отвратителни, типични за един самозабравил се и невъзпитан пубер. Не виждам причина, поради която все още модераторите го търпят.
Много вярно.
Фен на играта OMSI

Offline hitar_potter

• View Profile
Личен профил -> Настройки на изглед и подредба -> слагаш тикче на "Не показвай действията на потребителите които са в списъка ми с игнорирани."
Благодаря! 15 минути рових и не успях да открия къде е опцията за игнорирани потребители. Тези dropdown менюта са много стелт.  :D

За да е полезно и на останалите: Линк към страницата за игнориране на потребители. Така няма да изисква усилия да не четете писанията на определени потребители.

Offline Pesho1991

• Запален по ГТ
    • View Profile
Роптаем от седмица срещу този потребител и очевидно няма промяна. Това даже не е и единствен случай, а е циклично- няколко седмици/месеци, а тук даже зачестяхме и на дни. Само си тровим нервите, като му обръщаме внимание, а и защо го правим? Да си пише- да не ми е приятно да чета изкривявания на факти и постоянно обвиняване на този и онзи или онова превозно средство в нещо. Има си истина на давидчо и не може да му я променим да е жив и здрав и да радва по същия начин съучениците си. Това ще кажа, пък все пак не мога да се бъркам в на администрацията работата. Те преценяват кое и как, защото очевидно съобразяват различни фактори.