Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 250037 times)

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
Не си спомням дали е коментирано, за това ще попитам:
Има ли възможност да се обособи раздел "Електробуси", който да е наравно с разделите от ниво: "Автобуси", "Тролейбуси", "Трамвай"?
Мисля, че този транспорт тепърва ще се развива. Закупуват се превозни средства има и няколко теми. Като по този начин ще се обособят само електрическите автобуси и няма да се смесват с останалите автобусни теми, които са доста.

Offline Emperor

• Нямам спирка
    • View Profile
Не си спомням дали е коментирано, за това ще попитам:
Има ли възможност да се обособи раздел "Електробуси", който да е наравно с разделите от ниво: "Автобуси", "Тролейбуси", "Трамвай"?

Електробусите са вид автобуси. Това е все едно да имаме отделен раздел за метанови автобуси, дизелови автобуси и тн.  Според мен няма смисъл.

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
Лошото, е че СО реши да пръсне електробусите по всичките си дружества. Само дето няма в трамвайните депа, но като знам, че има ентусиасти готови да заменят трамвая с китайска ел. трошка няма и да се учудя. Иначе би било резонно да има нов раздел, но само ако успее злополучният търг за маршрутките. Тогава ще имаме 4 отделни модела, не е много, но би заслужавало раздел, а в бъдеще кой знае, може да получим и европейски електрици.

Online RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Електробусите са вид автобуси. Това е все едно да имаме отделен раздел за метанови автобуси, дизелови автобуси и тн.  Според мен няма смисъл.
Грешка. Електробусите са доста по-близо до тролейбуси, отколкото до автобуси. Просто изполват предварително акумулирана ел. енергия, а не такава от ККМ. Според мен има логика да се обособят самостоятелно.

Offline georgi64

• Наистина съм луд
    • View Profile
Имах тема Градския транспорт на бъдещето а сега нещо не ми дава да вляза в нея ? :neznam:

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
Имах тема Градския транспорт на бъдещето а сега нещо не ми дава да вляза в нея ? :neznam:
Няма бъдеще след COVID-19 ... Това е причината.  8)
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline georgi64

• Наистина съм луд
    • View Profile
Aхаа яко ще измрем  :eek:

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Няколкото общи теми са обединени в тази: https://forum.gtsofia.info/index.php?topic=7577.260

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
Тази година предполагам ще пропуснем форумната среща?  :rolleyes:

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Забранени са групови събирания с повече от 15 човека. Ако има желаещи, може да се проведе в онлайн формат. За мен е по-целесъобразно да я отложим за лятото, когато пандемията поотшуми.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline TRAMS SOFIA

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Защо вчерашния ми пост относно " замръзналия 1919 на ОЦ Овча Купел" е преместен в аварии в метрото?
Колкото по-малко е сърцето , толкова повече злоба носи.

Online mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
Защото е бил в средата между постовете за аварията в метрото, и модераторът, който ги е местил, не го е забелязал. Ще бъде върнат обратно вероятно. ;)
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline difian

• Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Оправено е. ;)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Сега, защо ми изтри някой мнението в Коронавирус?
Къде точно да се пише за всяка мегаидиотщина, която се случва по тоя повод?

Отивам в събота в магазина за сирене и месо на Лесидент до МС Джеймс Баучер и съм с детето и двамата сме с маски. Вътре майка му купува в момента,

Викам си, дай да видя какво има в тоя магазин, че може нещо да си харесам и тъкмо в момента купуваме....
Една лелка по едно време като почна да прави забележки...
"Защо сте влезли вътре?!",  "Въздуха", "Ще ни заразите с коронавирус".
Няма братче, въпроси дали си го боледува, дали си ваксинира, дали туй, че си се маскира до очите не е достатъчно...
Та тези въпроси къде да ги пиша?
Всички са изперкали на тема как да бъда пълен идиот с хората и това ме пази от коронавирус!!

Добре не е медицинско, обаче то в тоя начин на живот единствената медицина е психиатрия!

Online RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Форумът не е отдушник на менталните проблеми. На мен тази пандемия не ми влияе особено, защото не позволявам да влияе. Който не може да се справи, нека потърси  адекватна помощ и да не психясва кротко пред клавиатурата.
Предходното мнение е изтрито заради политиканстване. Следващото подобо ще донесе санкции. Не се чувствай задължен да пишеш всичко което ти дойде на ум тук.
« Last Edit: 08.02.2021, 22:09:00 by RADOCVET »

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Ама мен ли изкарваш психясал??
Е браво бе!
Можеш да си ме на кажеш още сега, че белким те отпусне политическата нерва, щото ми бие мнението ти на политическа нога! Така де в унисон е с каквото виждам напоследък!

Аз форума си го обичам, обаче ако ще прилича на малък концлагер, чест ще е да бъда в карцера.
На мен правото на свобода ми свършва с живота и ще си казвам каквото смятам за правилно.
Утре някой ще ти даде право да стреля като самозащита, ако вляза при теб без маска и ти ще ме гръмнеш с тоя начин на мислене.

И да, обидих ти се, имаш шефски маниери!