Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 256490 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Симов транспортна медия
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Няма 10, няма 20, става дума за отношение, но ако на някого му се струва прекалено нека просто да се откаже да пише повече по темата.

SOFIATRANSPORT транспортна база данни

- Галерия с над 44 000 снимки на возила от градския транспорт в София!
- Най-подробната база данни за действащия автопарк!
- Статии и подкаст за историята на подвижния състав!
- Обновяване и актуализиране на всеки 24 часа!
Транспортът - кауза, страст, начин на живот!

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Кога ще ми бъде простен греха, че ме вбесяват безумиците на един потребител, и ще бъда "наблюдаван" с удивителна? Въпросният потребител предупреден ли е да престане с провокациите си към целия форум? Ако не е тайна...
« Last Edit: 28.03.2021, 23:08:22 by bagercho »

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
След изборите  :P

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
Кога ще ми бъде простен греха, че ме вбесяват безумиците на един потребител, и ще бъда "наблюдаван" с удивителна? Въпросният потребител предупреден ли е да престане с провокациите си към целия форум? Ако не е тайна...
Мисля, че въпросният почива от писателската си кариера. Само 2-3 мнения по-назад се споменава за това.

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
Ама защо се втилясвате. Аз имам някакви ограничени права - хал хабер нямам какво е и не ме засяга .
Утре да ме баннат оттук , не ми е проблем . Гледайте напред и не се кахърете за глупости.

Offline тролей №164 линия 2

• Наистина съм луд
  • Моят любим "Snacks" - тролей №164. R.I.P.
    • View Profile
    • Email
Ама защо се втилясвате. Аз имам някакви ограничени права - хал хабер нямам какво е и не ме засяга .
Утре да ме баннат оттук , не ми е проблем . Гледайте напред и не се кахърете за глупости.
Много точно казано. То и от работа да ви баннат, jobs.bg е пълен с обяви. Гледайте само някоя болест или съдия да не ви банне, че тогава вече е наистина лошо. :crazy: :rolleyes:
Никога не шофирай по-бързо, отколкото може да лети твоят ангел-хранител!

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Проблемът е, че във форума всички яко изчичахме и започнахме да се ръфаме за глупости, вместо като едно време заедно да се кефим на общото си хоби.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline lud_pi4

• Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
Проблемът е, че във форума всички яко изчичахме и започнахме да се ръфаме за глупости, вместо като едно време заедно да се кефим на общото си хоби.

Иначе казано, всеки дърпа своето парче баница, което е нормално. ;) Аз съм в този форум от 2007-ма, бил съм много пъти наказван и с Бан, но сега нещата вече стоят по-друг начин. Това се прави с цел да си вземат поука и да порастнат, но днешните младежи не разбират от тези неща. Не е като преди, това да е единствения форум и място за транспортна тематика. ;)

Offline stankos

• Нямам спирка
    • View Profile
Ей, администрацията, къде сте скрили баницата?  :devil:

П.П. Добрият модератор е като добрия КАТаджия и винаги може да намери за какво да накаже даден потребител! - мислата не е моя !

Не оспорвам наказанието, което си е напълно заслужено от моя страна !
« Last Edit: 09.04.2021, 09:01:18 by stankos »