Author Topic: Бисери  (Read 107835 times)

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Бисери
« Reply #720 on: 05.04.2017, 09:00:37 »
Днес ми провървя :). Пътувам с тм 20 привечер. Още на първата спирка усещам нещо тъничко като кибритена клечка да ме боцка по гърба. Обръщам се назад и какво да видя:  зад мен седят млада майка и малко момиченце в кенгуру, което през цялото време ми казваше: "Тате, тате"   :) Майката държеше ръцете на детето надалеч за да не ме подръпва и обясняваше, че таткото е на работа и ще се прибере по-късно, но то настояваше на своето :"Това е тате, тате, тате..." :D

Незнам, човек, ама нали казват че децата не лъжат .... :D

Offline fizik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #721 on: 23.05.2017, 14:03:25 »
Пътувам си в метрото. До вратата стои пич с кутия от iPhone 6 в ръка. И тогава при фразата "Внимание, вратите се затварят" някъв хитрун изтръгва кутията и избягва в тълпата. Вратите се затварят, влакчето тръгва. Фразата на стопанина на кутията убива всички:
-Дейба, открадна хамстера!

От профила на една приятелка във фейса

Offline ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #722 on: 12.06.2017, 15:52:33 »
От този сайт http://dgnews.eu/news/article/6322?theme=Byuroto-po-truda-obyavi-desetki-svobodni-rabotni-mesta#.WT6Kp9wlEps
са обявени свободните работни места в Бюрото по труда в Димитровград.
В частта за младежка безработица се мъдри следното:

брой               Длъжност:                          Допълнителни изисквания:
3                     Гробар            Проект „Нова възможност за младежка заетост”- обучение по време на работа - безработни лица до 29-годишна възраст

Явно в България това е преспективната работа с висока нужда от МЛАДИ специалисти! Много е важно - предлагат обучение на място! Обаче, ако не си млад човек не става да си от тая страна!

Offline Ivanko

• Напредващ
  • Меценат на женската красота.
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #723 on: 12.07.2017, 14:22:10 »
Не знам дали става и доколко е смешно, но в правилника на ЦГМ, който се среща във всяко едно превозно средство, се говори за карта с талони, а трябва да е точно обратното.  :D
Ако някой забележи грешка в това, което съм публикувал тук, винаги ще е от огромна полза за мен да бъда поправен.

Благодаря,
Иванко

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #724 on: 29.07.2017, 16:46:48 »
Пътувам си аз с моя приятелка в 120. Управлява го някакъв старец. Става време да слизаме. Ние сме близо до първата врата. Търсим откъде да излезем. Аз в последния момент излизам, обаче тя...остана в рейса. След може би половин час се срещнахме и ми каза че слезна на обръщалото на ж.к. Металург. Това се случи наистина.

Offline Ivanko

• Напредващ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #725 on: 31.07.2017, 18:52:04 »
Пич, ти сериозно ли!? :боза:

Ако някой забележи грешка в това, което съм публикувал тук, винаги ще е от огромна полза за мен да бъда поправен.

Благодаря,
Иванко

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #726 on: 19.08.2017, 18:34:13 »
Стоиш в метрото прав - пенсионер те бута с думи "мръдни се да седна". Стоиш в метрото слушаш музика - бута те някой пенсионер, едва ли не излез от метрото, като ще слушаш музика. Влиза пенсионер с 15 торби в метрото - стани от мястото да си сложа торбите - стой прав.
"Е БАТЕ, БАТЕ НЕМОЕМ Я ИГРАЕМ ТАЗ ИГРА" :D
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #727 on: 20.08.2017, 13:11:33 »
Има ги такива хора...даже се случва ако си седиш и си гледаш телефона, някоя бабичка те бута и ти вика " Мръдни ма овцо! ". Лично на мен ми се е случвало.

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #728 on: 20.08.2017, 13:34:18 »
И после що не ставали младежите.Ето защо. :/
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline Ivanko

• Напредващ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #729 on: 20.08.2017, 16:14:22 »
Да. Една бабка ми вика, че трябвало да стана, понеже вестникът ми чупел логиката. Не знам до колко е бисер, но ме разби на парчета това изречение.

Благодаря,
Иванко

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #730 on: 28.11.2017, 18:17:21 »
Да се криеш от контрольори в градския транспорт с iPhone 5S в ръка - в това се крие цялата народопсихология на българина...