Author Topic: Русе - обща тема  (Read 236496 times)

Stinger

• Guest
Re: Русе - обща тема
« Reply #80 on: 13.10.2009, 23:48:12 »
Абсолютно съм съгласен, че има пътници натрапници или доста невъзпитани такива. Но бива ли затова да страдат останалите? Бива ли заради това някой нормален човек да изтърве тролея, защото няма как да знае, че трябва да чака пред Била? И след това да има сериозни проблеми на работа, защото е закъснял. Кофти клиенти има във всеки бранш, това не означава че трябва да се правят мръсни номера. Вие сте професионалисти и колкото и да е трудно бих ви помолил да се опитате да стоите над тези неща.

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • http://www.Roat.hit.bg    http://Wishmaster-ruse.hit.bg
    • Email
« Reply #81 on: 15.10.2009, 10:29:16 »
Абсолютно съм съгласен, че има пътници натрапници или доста невъзпитани такива. Но бива ли затова да страдат останалите? Бива ли заради това някой нормален човек да изтърве тролея, защото няма как да знае, че трябва да чака пред Била? И след това да има сериозни проблеми на работа, защото е закъснял. Кофти клиенти има във всеки бранш, това не означава че трябва да се правят мръсни номера. Вие сте професионалисти и колкото и да е трудно бих ви помолил да се опитате да стоите над тези неща.

Прав си но уви просто по Дружба колегите са ............. и няма как да се промени това  :( за огромно съжаление.

eXpress

• Guest
« Reply #82 on: 23.10.2009, 20:38:32 »
Гледам ви и ви се чудя на ограничения акъл ... Този тролей бил супер здрав... този такъв онзи онакъв... Всичките са БОКЛУЦИ с изключение на тези които влязоха тази година! Това че вие си седите в кабината и си слушате мазните чалгии (които междудругото са забранени в градския транспорт) не значи че на нас ни е много комфортно в тези кашони. Това че сутрин отзад има петима души на квадратен метър не ви бърка... Вчера един от вашите колеги блъсна една жигула на кръговото пред КАТ при положение че вижда как дъртия пенсионер завива неправилно, в следствие на това трима души ми скочиха на главата и сега съм с размазан гръден кош ...
А дебелите кондукторки ??? Тези едвам минават през вратите тръгнали билетчета да ми късат... Хванал съм аз едно пакетче солети и един едър мъжага идва да ми се прави на гъзе "На следващата спирка да си слязал че едикаквоси..." Нито му правя боклук нито развалям иначе тъй благоприятния въздух в тролейя.Да не говоря колко пъти е спирал токът и или трябва да чакам 30 минути докато го пуснат или да тръгвам пешачката при положение че съм дал пари за да се возя...
 И за всичко това аз плащам по 18 лева на месец.......

Модератор: Хайде да си оправиш стила и граматиката! Неграмотността и жаргона не се толерират в настоящия форум!
Объркал си рейса пич... Научи се да членуваш мъжки род, а правописа можеш да си го проверяваш в Гугъл! Като не харесваш стила и жаргона ми, не чети това което пиша... Твой проблем! Има къде по-зле пишещи от мен а си тръгнал на мен кариесите да търсиш.
ТоЛерантността трябва да бъде от двете страни а не само от моя.
« Last Edit: 27.10.2009, 11:46:55 by Dragon »

Offline iproject

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #83 on: 29.10.2009, 15:28:01 »
Днес чух как шофьор на тролейбус и кондуктора се възмущават от новите разписания на линиите. Времето за 1 курс било съкратено с 5 минути. Според мен това е добра идея на ръководството на дружеството. Така превозните средства ще се движат по-бързо и по-начесто , както се вижда и от новите разписания  :fan:

Offline simo

• Маниак
  • Живота е като стълба в кокошарник-къс и осран
    • View Profile
« Reply #84 on: 29.10.2009, 15:45:16 »
Днес чух как шофьор на тролейбус и кондуктора се възмущават от новите разписания на линиите. Времето за 1 курс било съкратено с 5 минути. Според мен това е добра идея на ръководството на дружеството. Така превозните средства ще се движат по-бързо и по-начесто , както се вижда и от новите разписания  :fan:
От кога влизат в действие новите разписания? Защото в сайта им разписанията са без промяна, а Т27 си е както винаги 10-15мин разлика на кола.

Offline platon

• Запален по ГТ
    • MSN Messenger - plamengt@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
« Reply #85 on: 29.10.2009, 15:59:51 »
А къде в интернет може да се провери разписанието на линиите, които не са обслужвани от Еггед?

Offline iproject

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #86 on: 29.10.2009, 17:14:19 »
А къде в интернет може да се провери разписанието на линиите, които не са обслужвани от Еггед?
Май няма такова място :( Ето защо искам, колкото се може повече линии да се обслужват от ЕГГЕД.
А отностно разписанията, виж това на 21.Добавени са курсове и са променени часовете на тръгване.

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
« Reply #87 on: 29.10.2009, 19:11:47 »
Шанс99 имаха сайт който от около година несъществува, а и според мен няма никакъв смисъл да се прави сайт за едно разписание на никакви линии А5 А12 А15 А20а А30 А32 и А33 като всички тея линии ги няма след 19:30.

Offline platon

• Запален по ГТ
    • MSN Messenger - plamengt@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
« Reply #88 on: 30.10.2009, 08:56:14 »
Шанс99 имаха сайт който от около година несъществува, а и според мен няма никакъв смисъл да се прави сайт за едно разписание на никакви линии А5 А12 А15 А20а А30 А32 и А33 като всички тея линии ги няма след 19:30.
Не си прав. Всеки уважаващ се транспортен оператор би трябвало да поддържа сайт с разписанията на линиите, които обслужва. Най-малкото за удобство на своите пътници, благодарение на които му се увеличават приходите.

Ако си жител на Дружба-2 вярвай ми много силно би се поинтересувал от разписанието на А32 и А18.  ;)

Като стана въпрос за линиите забелязах, че А15 е върната по стария си маршрут през гарата. Това откога е станало и с чие решение?
« Last Edit: 30.10.2009, 08:58:08 by platon »

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #89 on: 31.10.2009, 05:41:21 »
Шанс99 имаха сайт който от около година не съществува,
Те никога не са имали сайт  ;)

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
« Reply #90 on: 01.11.2009, 20:26:27 »
Аз съм убеден, че Шанс99 имаха сайт. Колкото и логично за нас да е фирмите от ГТ да имат сайтове с разписания и Шанс99 и Геокомерс си знаят, че дните им в ГТ на Русе са преброени и хвърлянето на излишни пари(които нямат) в създаването и подръжката на сайтове, както и печатането на разписания вече няма смисъл.

Едит 3.11: Сутринта имаше авария на Кръговото малко след МВР-то и в околноста на аварията имаше около 30тролея предизвикващи задръствания.В А28 беше фраш(съвсем разбираемо) обаче никой не се сети от Еггед да пусне поне 1Меркавим на  тролейбусните линии по време на аварията(в рамките на час, час и половина) за да не губят пътници в натоварените ранни часове.
« Last Edit: 03.11.2009, 20:08:54 by simo »

Offline roki

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #91 on: 03.11.2009, 22:58:39 »
Отново ставаме свидетели на неразумната политика на ЕГГЕД. И като стана въпрос за автобусите на ЕГГЕД днес 53321 беше на А19 като никога до сега.

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
« Reply #92 on: 03.11.2009, 23:37:46 »
Отново ставаме свидетели на неразумната политика на ЕГГЕД. И като стана въпрос за автобусите на ЕГГЕД днес 53321 беше на А19 като никога до сега.
Явно някой от диспечерите на Еггед е с психично разтройство. Да пуснеш съчленен автобус по една от най-слабо натоварените си линии е чисто безумие, като при Т27 за първи път от 4дена днес имаше съчленено ПС. :annoyed:

Offline blagun

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #93 on: 04.11.2009, 02:03:17 »
Явно някой от диспечерите на Еггед е с психично разтройство. Да пуснеш съчленен автобус по една от най-слабо натоварените си линии е чисто безумие, като при Т27 за първи път от 4дена днес имаше съчленено ПС. :annoyed:
Това е нормално да се случи, когато се включва резерва. Цялата тема "Актуални новини-подвижен състав" е пълна с такива примери за София.

Offline roki

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #94 on: 04.11.2009, 09:19:03 »
Така е тези диспечери на ЕГГЕД изобщо не мислят с главите си всеки делничен ден пускат по Т26 съчленено ПС а вътре едва два-трама пътника и за капак на всичко това днес 04.11. на Т26 беше 54632.
« Last Edit: 04.11.2009, 09:20:39 by roki »

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
« Reply #95 on: 04.11.2009, 13:20:09 »
Blagun разбирам ги защо пускат по Т26 съчленени(аварията на Николаевска), но не е оправдано по слабо натоварена линия като А19 да се пускат съчленени, а хората в Т27 и Т29 да се тъпчат в солота.

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #96 on: 05.11.2009, 01:34:18 »
Така е тези диспечери на ЕГГЕД изобщо не мислят с главите си всеки делничен ден пускат по Т26 съчленено ПС а вътре едва два-трама пътника и за капак на всичко това днес 04.11. на Т26 беше 54632.
Днес на 26 бях аз със 463  :D имам да направя 3 курса и после съм резерва. Както и е напълно нормално на 19 да се появи съчленен автобус при положение че солото се е повредил нещо и няма свободни за да се покрие разписанието и затова излизат със съчленен.

Offline iproject

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #97 on: 05.11.2009, 07:47:14 »
По-добре така, отколкото да пропускат курсове :)

Offline Marti

• Наистина съм луд
  • RADIO ENERGY The Best Of 90s Music
    • View Profile
    • www.dinita.net
    • Email
« Reply #98 on: 09.11.2009, 16:04:28 »
Шофьор на тролей пострада при откачане на заплетена контактна мрежа

Вчера около 08.30 часа от Спешно приемно отделение в полицията е сигнализирано за произшествие с водач на тролей в Русе. Сутринта мъжът бил постъпил в МБАЛ - Русе с фрактури на бедрена кост и лява ръка. Когато на място е изпратен екип на полицията е било изяснено, че травмата е получена от шофьора в района на спирка "Париж". Това станало при откачане на механизма от контактната мрежа, който се бил закачил за клони на дърво. Водачът разяснил, че бил паднал, когато се опитал да откачи механизма и така се наранил. За инцидента е уведомен разследващ полицай, по случая ще бъде водена преписка.
Източник: News.Ruse24.bg

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #99 on: 09.11.2009, 20:53:45 »
Колегата много е пострадал  :( Днес се чу че ще му правят и операция даже
Дано се оправя бързо и без проблемно стискаме му палци.