Poll

Какъв фаст фууд предпочитате?

KFC
25 (22.7%)
McDonald's
27 (24.5%)
Happy
7 (6.4%)
Пица на парче; хот дог; сандвичи на скара
12 (10.9%)
Баници
11 (10%)
Дюнери
28 (25.5%)

Total Members Voted: 110

Author Topic: Фаст фууд  (Read 33973 times)

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
Re: Фаст фууд
« Reply #180 on: 10.09.2017, 17:49:31 »
Дюнерите ги избягвам, доста са мазни и хигиената е съмнителна. За мен един от най-добрите фаст-фууд брандове у нас е GoGrill http://gogrill.bg/, обикновено ги има на паркингите на Лидл, и не само. Скарата пред магазините на Кауфланд също е доста добра.
Иначе наскоро открих една доста добра скара на автогара Юг, малко е скрита зад останалите будки, напоследък си взимам оттам.
Къде се намира точно тази скара?
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #181 on: 11.09.2017, 10:40:29 »
Препоръчвам ви някой път да опитате истински телешки бургер, в София вече има доста места, където правят. Няма нищо общо с фаст фууда. Вярно, че са по-скъпи, но разликата е огромна.

Като например?
Дето се вика - още утре отивам, пробвам и споделям мнение. :)

PS: Всъщност, най-лошият бургер, който някога съм ял беше в Raffy-то на Витошка. 8 лева на боклука...  :crazy:
Има на Алабин едно Fresh Bar Kitchen, което ми харесва. Често в Грабо има ваучери за шопска салата, картофи на грил и бургер, но шопската им салата обикновено е застояла. Бургерите, обаче са им много вкусни. Имаше една каравана Street Chefs на Ангел Кънчев и Парчевич. Там също съм пробвал веднъж и ми харесаха, но са си наистина скъпички.

Offline зетко

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #182 on: 11.09.2017, 14:09:39 »
Препоръчвам ви някой път да опитате истински телешки бургер, в София вече има доста места, където правят. Няма нищо общо с фаст фууда. Вярно, че са по-скъпи, но разликата е огромна.

Като например?

Може да пробваш BOOM!, Скапто-веригата или Street Chefs. На мен първите са ми фаворити, но един бургер там не ми стига, а цените са им двуцифрени. В общи линии си заслужава, но в ценово отношение са по-близо до нормален ресторант, отколкото до фаст фууд ;)

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
« Reply #183 on: 12.09.2017, 23:22:10 »

Като например?

PS: Всъщност, най-лошият бургер, който някога съм ял беше в Raffy-то на Витошка. 8 лева на боклука...  :crazy:
Има на Алабин едно Fresh Bar Kitchen, което ми харесва. Често в Грабо има ваучери за шопска салата, картофи на грил и бургер, но шопската им салата обикновено е застояла. Бургерите, обаче са им много вкусни. Имаше една каравана Street Chefs на Ангел Кънчев и Парчевич. Там също съм пробвал веднъж и ми харесаха, но са си наистина скъпички.

Да, пробвал съм бургерите във Fresh-а, ама не ми харесаха. Много жилки имаше в кюфтето, грилованите им картофи бяха гадни. Абе, не ми беше особено вкусно.

Може да пробваш BOOM!, Скапто-веригата или Street Chefs. На мен първите са ми фаворити, но един бургер там не ми стига, а цените са им двуцифрени. В общи линии си заслужава, но в ценово отношение са по-близо до нормален ресторант, отколкото до фаст фууд ;)

Ще го пробвам скоро и ще драсна.

Впрочем - някой да знае кога ще отварят Pizza Lab-а на Гарибалди?
От толкова много време ми изглежда готов за отваряне, но все си стои затворен...
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2018 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #184 on: 12.09.2017, 23:33:28 »
Предполагам че нямат служители. Така беше и с новия доминос, изчакаха няколко седмици, докато наберат персонал, след което пуснаха ресторанта.

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #185 on: 19.09.2017, 21:35:26 »
В Мега Мол пък отскоро има Pizzio.

На Бъргър Кинг куца ли им мениджмънта? Понеже срещу Макдоналдса на Витоша/Алабин вече е закрит и се нанася някаква друга бургер верига.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #186 on: 19.09.2017, 23:51:22 »
Къде се намира точно тази скара?
На бул. Самоков, малко по-навътре, до бившата жп линия. Малко по-ниско от булеварда се пада и затова не се вижда лесно, отпред има будка за дюнери и сандвичи.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
« Reply #187 on: 29.09.2017, 23:19:31 »
Предполагам че нямат служители. Така беше и с новия доминос, изчакаха няколко седмици, докато наберат персонал, след което пуснаха ресторанта.

Мне, погрешно ти е предположението.
Днес ги питах и ми казаха, че ресторантът е получил всички разрешителни, за да отвори врати, но срещу него имало подадена някаква жалба, която трябва да бъде отхвърлена първо, за да отворят врати.  :crazy:
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2018 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #188 on: 05.10.2017, 22:46:46 »
Днес в Младост имаше обществено обсъждане относно строителството на Гранд Каньон и се спомена, че КФС ще правят ресторант на кръстовището Малинов/Аврамов точно до Макдоналдс. Обаче не мога да си представя къде точно има място за ресторант там, освен ако не е на мястото на детската площадка на автобусната спирка при блок 223.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #189 on: 06.10.2017, 09:58:07 »

На Бъргър Кинг куца ли им мениджмънта? Понеже срещу Макдоналдса на Витоша/Алабин вече е закрит и се нанася някаква друга бургер верига.
Новият ресторант е на Хесбургер, която е със същия мениджмънт, като на Бъргъра... Каква им е бизнес-стратегията, да заместват единия бранд с другия, вече не знам... ;)

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #190 on: 06.10.2017, 20:39:27 »

Новият ресторант е на Хесбургер, която е със същия мениджмънт, като на Бъргъра... Каква им е бизнес-стратегията, да заместват единия бранд с другия, вече не знам... ;)
Най-странното е , защо им е два еднакви ресторанта да се намират на 5 минути пешеходно разстояние един от друг или пък на 1 спирка един от друг. :help:

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #191 on: 12.10.2017, 20:48:27 »
Хесбургер на Графа вече работи  :laugh:

Offline TheBulgarianRail

• Запален по ГТ
  • Любител на Икарус, ЗиУ (Тролза) и Шкода
    • View Profile
    • Email
« Reply #192 on: 25.01.2018, 20:39:23 »
Хесбургер на Графа вече работи  :laugh:

Все още не съм им пробвал храната. Крайно време е да го направя!  :D
Всяко мнение е важно, независимо кой го изразява.

YouTube канал:
https://www.youtube.com/c/TheBulgarianRail

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #193 on: 26.01.2018, 12:08:42 »

Все още не съм им пробвал храната. Крайно време е да го направя!  :D

Ако успееш... :D

Offline Citaro

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #194 on: 02.02.2018, 08:55:48 »
Dominos pizza са направили нова пицария за която още се търсят служители на бул. Станке Димитров Ломско Шосе в Надежда 4
ПП:Оправено е, просто така съм свикнал
« Last Edit: 02.02.2018, 12:45:56 by Citaro »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
« Reply #195 on: 02.02.2018, 10:57:12 »
Dominos pizza са направили нова пицария за която още се търсят служители на бул. Станке Димитров в Надежда 4
То вярно, че в картите на Bing Дупница още е Станке Димитров, ама хайде поне тук да не се правим на интересни използвайки стари имена на улици.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #196 on: 02.02.2018, 14:13:57 »
Няма, няма. Само да ме насочите къде е тази Универсиада, че трябва да ходя там, пък не я намирам на картата :laugh:

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #197 on: 02.02.2018, 14:38:27 »
Няма, няма. Само да ме насочите къде е тази Универсиада, че трябва да ходя там, пък не я намирам на картата :laugh:
Цък
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline ooleg

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #198 on: 05.02.2018, 22:28:52 »
Казано честно още не съм открил за себе си в София перфектно съотношение цена/качество/количество относно джобове,хамбуери и бургери. Има много места, обаче някак не ми идва отръки да пробвам подред. Във Варна напр. от този ранг са Густо. Вярно вдигнаха цените и един джоб т.нар. Меча лапа излизаше около 4 лв. с две кюфтета. Лошото беше, че като отиде колегата в Чайка на пазарчето да купи за всички стръвници и докато дойдат до Почивка и така се напояваше питката в сосовете, че го глъвах като вафла, а сигурно е поне 600 гр. Баничките в София са много по-добри и на същата или по-добра цена от варненските като цяло, като и другите закуски. На Ст. Стамболов срещу спирка Женски пазар е баничарницата, която харесвам. От страната на трамвая посока Халите. За 80 Ст. баничките са супер. От другата страна пък правят т.нар. колачета или гюзлемини, което е баничка на сач.
Дюнери си купувам от едни араби по-надолу на женския в близост до мекиците. Джобове сносни правят руснаците до колачетата, обаче при тях се плаща за всяка салата и така от усещане за пестене си го правя евтино и с малко неща. Пък и само кетчуп и майонеза не е достатъчно.
Виж на Пресечката на Пиротска и Ботев до спирка бул. Христо Ботев по посока Женски пазар правят бургери и дюнери. Бургерите им са хубави и майстора слага сосове, но за 2.70 са ми малки. С чеснов сос само се разяждам, а едва ли са повече от 200-250 гр.
Имат добри пици.

Изпратено от моят XT1700 с помощта на Tapatalk

Offline IKAR

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
« Reply #199 on: 05.02.2018, 22:53:45 »
Пробвай "Мимас" на "Графа" и "Любен Каравелов", преди "Попа". Имат и още един, съвсем близо, на спирката на тролеите на Попа, посока Ректората. Също дюнерите на метростанция Обеля.
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.