Author Topic: Кварталите на София  (Read 89460 times)

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
Re: Кварталите на София
« Reply #520 on: 18.04.2018, 19:50:02 »
Сега се сетих, че кметицата беше тази, която до последно не пускаше строежа на обръщалото на 213 и 76 в Младост 4. Сега ако дойде някой друг на нейно място предполагам строежа веднага ще го почнат, но автобусите къде ще ги пратят?

Offline abs111

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #521 on: 19.04.2018, 13:25:37 »
Като вариант е пред Технополис,но така се удължава  пробега.

Online V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #522 on: 19.04.2018, 16:46:19 »
Освен, че се удължава пробега автобусите ще се наложи да минават през задръстеното кръгово на проф. Танев и Околовръстното и ще губят време - едноименната улица край БПС е прекалено тясна за редовен градски транспорт. :rolleyes:

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Вярвай в себе си, другото е второстепенно
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #523 on: 04.10.2018, 10:16:44 »
Трудно ми е да повярвам как онази изоставена и противна дупка, която беше улица „Сребърна“ и „Атанас Дуков“ се превърна в едно толкова привлекателно място, на което всеки се надпреварва да строи.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Все още не сме професионалисти, но големите неща започват с една малка крачка

Online blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #524 on: 04.10.2018, 11:51:22 »
Всичко до Филип Кутев ще стане производствено-офисна зона.

Offline matto

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #525 on: 08.10.2018, 00:45:29 »
Здравейте. Като стана дума за промишлени зони, имам детски спомен как ни заведоха с А 85 в посока Сточна Гара да гледаме някакви камиони с четки, от онези оранжевите, които почистват парковете. Бяха предимно с марка Робур. Мястото беше техен паркинг и понеже бях дете ми се стори голям като летище почти. Извън него имаше сгради на предприятия. 1992-1994 се развива действието. ърся от години мястото с Гугъл стрийт вю, но нищо не ми се струва познато. Някой спомня ли си нещо за такъв гараж на тези машини? Някой ми беше казал гаража на BMC на Резбарска, но там няма такива сгради на около каквито помня. По-скоро изглежда да е в района около улица Сапунджийска. Предполагам на мястото на голямото хале там е имало открит гараж.
« Last Edit: 08.10.2018, 17:08:08 by matto »