Author Topic: ПОЛИТИКА=?  (Read 288814 times)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
Re: ПОЛИТИКА=?
« Reply #3860 on: 14.09.2020, 18:45:58 »
Искаме избори за ОНС за да управлява който избирателите определят.
Казва ти се точно и ясно.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #3861 on: 14.09.2020, 18:50:10 »
Искаме избори за ОНС за да управлява който избирателите определят.
Казва ти се точно и ясно.

И кои са по различните от ГЕРБ ? И КОИ ЩЕ ПРЕСТРУКТОРИРАТ ЦЯЛАТА АДМИНИСТРАЦИЯ ?

Който изберат овците. Значи кумчо вълчо.
Още ходете по митинги.
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
« Reply #3862 on: 14.09.2020, 18:50:57 »
Искат, ма не знаят какво, но искат.
Добре, смятам, че БСП ще управлява по-добре от ГЕРБ на база собствените ми впечатления от последните им две правителства, така доволен ли си?
Не съм фанатизиран фен на БСП, но смятам, че там е останало най-малко от БКП сред големите играчи. Има и по-читави, но нямат реален шанс за участие в управлението.
« Last Edit: 14.09.2020, 18:55:06 by bdz43r »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3863 on: 14.09.2020, 19:00:35 »
Добре, смятам, че БСП ще управлява по-добре от ГЕРБ на база собствените ми впечатления от последните им две правителства, така доволен ли си?

Ще дойде време да разбереш колко криви са ти впечатленията, освен ако си възпитаван в семейство комунисти.
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3864 on: 14.09.2020, 19:01:47 »
Ей сега тези срещу Радев правят митинг на пилони те на НДК. Чакам някой от тях да разкаже тука с Йотова кака ще стане работата.

Що се отнася до БСП, ГЕРБ надскочи Орешарски по всичко!
« Last Edit: 14.09.2020, 19:07:04 by ooleg »

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3865 on: 14.09.2020, 19:09:29 »
В БСП има достоен лидер с отлична алкохолна подготовка на професионално ниво - Михаил Миков.  :) ГЕРБ нямат лидери от такъв ранг.  :rolleyes:

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3866 on: 14.09.2020, 19:14:10 »
Ще дойде време да разбереш колко криви са ти впечатленията, освен ако си възпитаван в семейство комунисти.
Впечатленията ми са от банковата ми сметка и работната среда. Какво се е случвало преди 40 г при тоталитарния режим на БКП не го свързвам с никоя сегашна партия, освен че в момента ГЕРБ активно се опитват да постигнат същото.
« Last Edit: 14.09.2020, 19:20:43 by bdz43r »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3867 on: 14.09.2020, 19:30:13 »
преди 40 г при тоталитарния режим на БКП не го свързвам с никоя сегашна партия, освен че в момента ГЕРБ активно се опитват да постигнат същото.

Е нов бардак със стари к * * * и, и потомствени няма как да стане.

Offline bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3868 on: 14.09.2020, 19:31:42 »
Ами нови к***и и непотомствени няма. Или ще ме убеждаваш, че Бойко не е стара к***а?

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3869 on: 14.09.2020, 19:39:16 »
Има много нови, и още тези на които не им знаеш произхода, и доста от младите във властта............., подчинени, на пари, или на власт..............

Offline mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #3870 on: 14.09.2020, 21:39:29 »
Ей сега тези срещу Радев правят митинг на пилони те на НДК. Чакам някой от тях да разкаже тука с Йотова кака ще стане работата.

Що се отнася до БСП, ГЕРБ надскочи Орешарски по всичко!
Ти подкрепяш ли Радев, или си срещу него?

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3871 on: 14.09.2020, 22:28:51 »
Аз ли? На президентските избори не гласувах на 2ри тур, но гласувах на първи тур за Трайчо Трайков.
Тогава изобщо не харесвах Радев въпреки, че сме родени в една и съща сграда в Димитровград и причината беше руските му пристрастия и Крим.
В момента мнението му съвпада с моето.
На президентски избори не бих гласувал за него на първи тур, а за кандидат на ДБ, но на втори тур, ако не е срещу наш кандидат бих го подкрепил без да се замисля.
Т. е. Герб срещу Радев ще загубят грозно при всеки един кандидат и то ще бъде с мое участие, а и не само.

Що се отнася до Путин, то смятам, че той иска тръби и АЕЦи и му ги дава Герб.

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3872 on: 14.09.2020, 22:38:24 »
Герб срещу Радев ще загубят грозно при всеки един кандидат и то ще бъде с мое участие, а и не само.

Е тука вече става много весело. Почти нямам съмнения дали не си и инфлуенсър, толко ма впечатли.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3873 on: 14.09.2020, 23:07:15 »
Аз празни лъжи гледах достатъчно. Свърши тая още през 2015 за мен. Радев успя за първи път да покаже, че конституцията не е подлога, в която да се изхожда някой през времето на мандата си. Дори Петър Стоянов се изходи чрез договорки с НДСВ през 2002ра, което докара в президентството авера на Борисов - Първанов!
Считам, че Първанов е бил най-гнусния президент от всички, след него Желев, после Стоянов, Плевнелиев и най-добре Радев. Плевнелиев и Стоянов и паднаха в очите след края на мандата си. Плевнелиев вече се е срутил на нивото на медуза. Но това стана в последната 1 година за мен.
* * *

Не само, че извършиха антихуманно престъпление като предадоха Бююк на Ердоган, но накиснаха и вицепрезидента М. Попова. Гнусни са и Цацата, и МВР и цялата пасмина слугинска!
https://m.fakti.bg/bulgaria/510304-cacarov-i-mvr-otgovoriha-na-shpigel
« Last Edit: 14.09.2020, 23:47:36 by ooleg »

Offline mlk

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3874 on: 15.09.2020, 11:36:51 »
Аз празни лъжи гледах достатъчно. Свърши тая още през 2015 за мен. Радев успя за първи път да покаже, че конституцията не е подлога, в която да се изхожда някой през времето на мандата си. Дори Петър Стоянов се изходи чрез договорки с НДСВ през 2002ра, което докара в президентството авера на Борисов - Първанов!
Считам, че Първанов е бил най-гнусния президент от всички, след него Желев, после Стоянов, Плевнелиев и най-добре Радев.
Мен ме озадачава това, че почитател на ДСБ има позитивно мнение за Радев. Ще ми е интересно да чуя и мнението на други привърженици.

Лично за мен (като политически неутрален), Радев е невзрачна личност и доста неудачен избор за президент и съм изненадан, че толкова много хора го възхваляват. Нито е харизматичен, нито върши нещо, пък като почне да говори и ми се приспива на десетата секунда.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3875 on: 15.09.2020, 11:55:39 »
Върши! Единствената институция, която не е на Пеевски, Доган, ГЕРБ и работи както пише в тънката книга Конституцията. Само дето екипа му е слаб и посредствен.

Положително в момента е и мнението на Атанас Атанасов за Радев - "Той говир това, което ние мислим".
« Last Edit: 15.09.2020, 12:14:41 by ooleg »

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3876 on: 15.09.2020, 12:34:46 »
Избор и предложение на Решетников и Нинова, подкрепен от Бойко с предложението на Цачева..............

Offline T6M700

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #3877 on: 15.09.2020, 13:03:53 »
Аз имах положително мнение за него, докато не видях снимката, на която заедно с Георги Гергов са на една маса. И още нещо, гответе се за коалиция на БСП, ДБ, Слави и Мая да ни управлява.

Offline mlk

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #3878 on: 15.09.2020, 14:15:12 »
Като чета последните мнения и все повече започвам да разбирам, защо в България политиката е едно голямо блато.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #3879 on: 15.09.2020, 15:45:37 »
Аз имах положително мнение за него, докато не видях снимката, на която заедно с Георги Гергов са на една маса. И още нещо, гответе се за коалиция на БСП, ДБ, Слави и Мая да ни управлява.

Тъй рече Недялко! Освен това снимката на масата е от сватба. Едва ли Радев е решавал за хотела и за масата.

Като чета последните мнения и все повече започвам да разбирам, защо в България политиката е едно голямо блато.

Не е блато или поне всичко е кристално ясно!
На година в България се крадат 10 млрд. лева! Вече е ясно, че за разлика от опитите на БСП да краде от еврофондовете, ГЕРБ не са правили опити! Те просто са се договорили. Договорили са се с ЕНП в Брюксел да дават част от откраднатото на тях.
Като ги откраднат им трябва да ги изперат. Срещу 10% данък. За да ги изперат им трябва бизнес, в който се въртят големи суми в брой. Идеален за плоския им (не данък) мозък е бил по някое време Хиполенд. Ако го бяха прибарали щеше да се поставят световни рекорди в него по "купуване" на играчки. Но това са толкова много пари! Няма как да ги похарчат , нито в България, нито в чужбина! Затова те просто са се договорили с ЕНП да връщат на Брюксел голяма част от парите. Ама на Брюксел физически, иначе в куфарчета в брой по кабинетите.
Затова онези там са особено глухи,неми и слепи! И въпреки всичко пак им остават ужасно много пари, които няма какво да правят и да похарчат.
Тях ги ползват за купуване на избиратели. За талъв "бизнес" са предостатъчно. Точно по тая причина Борисов иска да управлява за изборите - за да може безнаказано да раздаде и да си купи. Дори няма да се стиска, защото има предостатъчно , за да му останат за нормални цели. Идеална за тая цел е и изборната система за ВНС с 200 мажоритарни депутати избрани на принципа - в един глас повече от втория - взима всичко в района! Хем е с най-голямо КПД - в оптималния случай с няколко хилядарки купуваш всички 200 броя. Щото няма втори тур, няма изненади, консолидация, агитация, преговори - трябва ти само 1 глас повече от тоя на втория.

Някой да вижда блато?
« Last Edit: 15.09.2020, 15:58:51 by ooleg »