Author Topic: Сватбата на принц Уилям и Кейт Мидълтън  (Read 1216 times)

Offline AROS

• Наистина съм луд
    • View Profile
Тук можем да пишем коментари и мнения относно сватбата на принц Уилям и Кейт Мидълтън и техния брак. Би Ти Ви казаха че ще излъчат сватбата директно след обедните новини на 29 април. Български астролози предрекоха, че бракът между двамата ще е много успешен и доминираща роля за семейството ще има Кейт. Пръстенът на Даяна, който носи Кейт пък е връзката с покойната й свекърва лейди Даяна.

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
Не очаквах, че в този форум има вълнуващи се от сватбата ...  :D

Може като първо мнение да стои "Столичен автотранспорт, електротранспорт и метрополитен пожелават всичко най-добро на принц Уилям и булката му, да са живи и здрави" ...  :D
НЕ на хейтърството!

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
Леле-е, от тая сватба ми се повръща отвсякъде! Все едно, егати, не знам какво се случва! Някакъв се жени за някаква. Нищо особено. А то, все едно Господ е слязъл на земята!

Offline did_ko

• Нямам спирка
  • гигантски радиоактивен термит - мутант
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Леле-е, от тая сватба ми се повръща отвсякъде! Все едно, егати, не знам какво се случва! Някакъв се жени за някаква. Нищо особено. А то, все едно Господ е слязъл на земята!
Според мен всичко случващо се е излишно "напомпано" и не мисля че е кой знае какво събитие в световен мащаб. За Англичаните си е събитие, но нас българите какво ни касае???
Мразя да пиша и говоря за автобусите с марка "Чавдар" в минало свършено време.

Насилственото натъпкване на пътници в BRT  линиите е транспортен геноцид спрямо населението в Бургас

В ГТ Бургас НЕ ДОСТИГАТ АВТОБУСИ

Ако някои пост не ви харесва - можете да натиснете бутона "Информирай модератор".

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Двама луди и две хиляди гладни. Да вземат да почерпят поне.

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
William и Catherine ­Middleton и в съкращение се получава WC.  :D Това в кръга на шегата.
 Наистина всичко е толкова надуто, помпозно и преувеличено, че чак вече ми омръзна да слушам за тази сватба. Не че имам против тяхното бракосъчетание, но просто много приказки се изговориха, много нещо.

Online pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
Да са живи и здрави, но и аз съм на мнението на Sofia. И на мен ми се драйфа от тая сватба. От началото на годината само това се дундурка по телевизията и радиото.  :angry: А надали има нормален човек в България, който да му дреме на...... .

ПС: Знаете ли, че нашият приятел, оня гей, Евгени Минчев ще е единственият българин на сватбата? :D
« Last Edit: 27.04.2011, 21:55:53 by pepi1997 »

Online difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
ПС: Знаете ли, че нашият приятел, оня гей, Евгени Минчев ще е единственият българин на сватбата? :D
Пред коя видео стена има ВИП място? Махни си агитацията, забранена според правилата на този форум и от законодателството за невръстните ти години, от подписа и се сети от къде тръгна ББ, кой му беше шеф там и кой наистина ще присъства на сватбата! ;)

Иначе централно място в новините намират жълтите новини и клюки, а дори и сериозните теми се профанизират и стремежът е да се поднасят "леко", "земно" и смилаемо. И на мен ми писна да се отделят цели статии за това, къде си бръкнала Парис Хилтън и после как го е описала в Туитър...

Offline Nicky

• Ограничени права
  • Маниак
    • View Profile
Евг. Минч. по-скоро се хвали, не се знае дали е канен или не. Иначе Царят е 100% там, все пак е роднина на Кралицата :)

Offline ku4eto

• Маниак
  • Безспир
    • View Profile
Днес на който и да канал превключа все гледам мутрата на плешивия принц Уилям и тази Кейт! :angry: Това вече на нищо не прилича. Вместо да дават наистина интересуващи хората новини, те ни сервират тази сватба-уж "светското събитие на века", за каквото обявиха и преди няколко години сватбата на онзи испанския принц-Филип ли беше. :P Аман....
В този подпис няма да откриете псувни, нито намеци към някого.

Offline blagun

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
По този начин се подготвя почвата за абдикация на Чарлз. Формално няма пречки Чарлз да управлява, но с този развод и втора женитба за разведена. Само преди половин век подобна схема е била недопустима.
Сега е, но морално рейтингът на Чарлз е много по-нисък от този на големия му син. А и с тази дълголетна кралица много малко ще му остане да царува ("управлява" не е точна дума в случая). Да не говорим, че Камила няма право на кралица, а на съжителка на краля.
Особено ако Бил и Кети си родят дете приживе на Елизабет ІІ, със сигурност Чарлз ще бъде "настойчиво помолен" да се откаже. Колкото и монархията да е символ на английската традиция, кралете също се подчиняват на правилата на играта и рейтингът им не е без значение. Видяхте във филма "Речта на краля", че кралят не може да има личен живот извън канона, иначе "настойчиво го молят" за абдикация.
« Last Edit: 29.04.2011, 12:30:30 by blagun »

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
И на мен ми се повръща, обаче интересно ми беше, че онзи ден един приятел ми показа някаква карта за пътуване в градския транспорт на Лондон с картинка на младоженците. Сетили са се хората и затова.
П.С. Безкрайно много се радвам, че България е РЕПУБЛИКА и не трябва да се занимаваме със всичко свързано с "монархическите особи"
мур

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline GTUser

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Е, най-накрая оженихме 'нашият' принц, най-накрая телевизиите могат да дадат нещо полезно, вместо да ме занимават с кралското семейство на Великобритания. Интересно, че когато са националните празници, бТВ и Нова играят пас; трябва да се ощипя, за да разбера, че е 3-ти март или деня на националната независимост между турски сериал и умряла публицистика. Сега обаче Н часа предаване на сватбата...

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
То миналата година точно на трети март, започна някаква турска боза по БТВ. Но нека да не се отклонявам от темата, сватбата беше хубава, всичко беше доизкусурено както се предвиждаше. Като цяло ми хареса, обаче нашите телевизии бяха направили някакви тъпи предавания преди сватбата, в които се коментираха излишни неща, все едно беше коментар и прогноза преди мач от ШЛ. Също не ми хареса колко пъти прекъснаха директното излъчване, за да пуснат реклами.

Offline ku4eto

• Маниак
  • Безспир
    • View Profile
В крайна сметка заспа ли на церемонията мъжът на кралицата, нали приемаха залози за това? :P
В този подпис няма да откриете псувни, нито намеци към някого.

Offline bdz43r

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
По-скоро кралицата заспа по едно време.

Offline blagun

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
П.С. Безкрайно много се радвам, че България е РЕПУБЛИКА и не трябва да се занимаваме със всичко свързано с "монархическите особи"
... и по този начин ни остава повече време да се занимаваме с Николета Лозанова! :D