Author Topic: Re: Маршрутни промени  (Read 492 times)

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
Re: Маршрутни промени
« on: 26.04.2015, 20:51:10 »
Да не говорим, че Видните, Абдовица и Д. Миленков изобщо нямат нужда от довозване до метрото. Жителите на тези квартали не обичат да си плащат за транспорт, съответно не ползват и метро, защото в рейса без билет може, ама в метрото - не.

Offline kristian40t097

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Re: Re: Маршрутни промени
« Reply #1 on: 26.04.2015, 21:21:47 »
Във Видните преди да пуснат 8цата и аз си мислех, че са 100% от братята, но уви оказа се че имало и доста българи. И по 8 и 14 явно се научиха, че трябва да си платят хората, когато има табела ПОСТОЯНЕН КОНТРОЛ тези, които не са с карти веднага при шофьора още преди да е отишъл до тях контрольора, без значение от етноса. За което аз се радвам, защото в началото, когато се появиха контрольорите скандалите в претъпките автобуси хич не ми допадаха.
За трамвайния транспорт!!!!!

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
« Reply #2 on: 26.04.2015, 21:24:41 »
Във Видните преди да пуснат 8цата и аз си мислех, че са 100% от братята, но уви оказа се че имало и доста българи. И по 8 и 14 явно се научиха, че трябва да си платят хората, когато има табела ПОСТОЯНЕН КОНТРОЛ тези, които не са с карти веднага при шофьора още преди да е отишъл до тях контрольора, без значение от етноса. За което аз се радвам, защото в началото, когато се появиха контрольорите скандалите в претъпките автобуси хич не ми допадаха.
Знаеш ли колко пъти си се качват и се возят и контролата не може да ги свали? А все по-често по тия линии няма контрола, те се отказаха вече. Визирам 8 и 10.

Offline kristian40t097

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #3 on: 26.04.2015, 21:36:32 »
Знаеш ли колко пъти си се качват и се возят и контролата не може да ги свали? А все по-често по тия линии няма контрола, те се отказаха вече. Визирам 8 и 10.
Имаше една жена с очила, червенокоса. При нея не минаваше и всеки ден в продължение сваляше 2ма цигани още на Абдовица от гара Искър. Тя изчезна и тези се возят всеки ден в същия час без да ги притеснява. Явно и контролите не си вършат на 100% работата.
И защо 8, 14 например по бих я нарекъл цигановоз като се има предвид от къде минава след Кривина и до къде стига (Автостанция Изток)?

Последните мнения мисля, че не са за тук, нека бъдат преместени. :) :)
За трамвайния транспорт!!!!!