Author Topic: Re: Маршрутни промени  (Read 5963 times)

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
Re: Маршрутни промени
« Reply #80 on: 26.01.2017, 16:25:19 »
ТБ1 няма как да се обслужва в делник с единични тролейбуси дори смесени със съчленени - интервалите са  7-8 минути целодневно и намаляването им е проблематично заради задръстванията между кръстовището на Дондуков и Кракра и Петте Кьошета.  :rolleyes: Завоят на 120 от Тодорини Кукли към единствената лента на Владимир Вазов посока Острово е труден, но няма начин да бъде облекчен - надали някой ще прави временна бус-лента за завой само на автобусите, а и да има такава спазването и е под въпрос. :rolleyes:

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Re: Re: Маршрутни промени
« Reply #81 on: 11.02.2017, 17:39:58 »
А това все пак е тема за маршрутни промени, не за идеи!

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #82 on: 11.02.2017, 17:42:16 »
Е да , но добра ли е идеята?
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #83 on: 11.02.2017, 17:53:47 »
Защо?
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #84 on: 21.02.2017, 11:01:36 »
Ако 1А, 3, 4, 7А, 11A, 18 са на сегашните интервали по празнично разписание няма да има проблеми с обръщането на шест линии на Орландовци, но първите две линии ще са почти празни - няма да има кой да ги чака, 4 може да е полупразен. :rolleyes:

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #85 on: 10.03.2017, 11:21:08 »
Абе тея не могат ли да пуснат един шибан рейс от Коларов до Илиянци,  ама не хората кучетата ги яли.

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #86 on: 10.03.2017, 11:56:46 »
Да , ама трябват нови разписания , а не некой не му се занимава така , че ние които си плащаме да .........

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #87 on: 06.05.2017, 18:46:08 »
Ами тогава 284 от летището до гарата със спирки на Т1, Т2,Окръжна,Плиска,Орлов Мост,университета,Лъвов Мост,гарата?
Какво мислите?

Offline T_4

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #88 on: 04.07.2017, 20:37:37 »
Del - не знаех, че конфигурацията на ККМ и разположението на спирките в района са променени.
« Last Edit: 05.07.2017, 18:16:42 by T_4 »
Не на безсмислените линии като ТМ23!
За оптимизация на разписанията:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=428.msg100091775#msg100091775

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #89 on: 04.07.2017, 22:48:27 »
Айде без глупави предложения. Сутринта в тб 1 на Вл. Вазов в посока център едвам се затвориха вратите. Освен това ако 2А само се върти в Хаджията няма да има нито една обща спирка с останалите автобуси и тб 1.

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #90 on: 19.07.2017, 13:19:03 »
...
Заради реконструкция на трамваен релсов път на бул. „Овча купел“ от ул. “Коломан“ до бул. “Цар Борис III“ се очаква следната временна организация на движение на обществения градски транспорт: ...
Източник: https://www.facebook.com/pg/sofiaurbanmobilitycentre/posts/?ref=page_internal
Ужас, какво означава, че "се очаква"!?!  :laugh: На оракул ли са ходили, боб ли са хвърляли, на кафе ли са гледали...

Offline tm0

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #91 on: 21.08.2017, 09:21:10 »
В момента положението с градския транспорт е критично. Колко по-рано трябва да тръгнеш, за да висиш в задръстване и стигнеш до работно място - август е! Ефектът на пясъчния часовник - няма фаза на светофара, която да го избегне. Пуснете А76 и А204 през Телевизионната кула, моля!
████████████████████████ Епилог

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #92 on: 11.09.2017, 17:03:21 »
След 17.09 автобусна линия 163 се ЗАКРИВА

Offline dan

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #93 on: 11.09.2017, 17:38:40 »
Във връзка със заповед на Столична община след 17.09.2017 г. автобусна линия № 163 се закрива.

Offline dan

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #94 on: 17.11.2017, 15:48:34 »
del