Author Topic: Re: Коронавирус  (Read 1840 times)

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
Re: Коронавирус
« Reply #20 on: 10.06.2020, 16:59:54 »
В Ирак аятолах Али Систани може да се моли усърдно както и арменският епископ.  :)

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
« Reply #21 on: 24.06.2020, 07:25:20 »
Едно време българо - съветската дружба, беше като Слънцето и въздуха за всяко живо същество : )
Dream on

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #22 on: 29.06.2020, 15:37:12 »
Стадиони без публика ще сведе до минимум отрицателното влияние върху играта, но трябва да се осигурят достатъчно димки, бомбички, факли и т.н. боеприпаси за нормално провеждане на мача и са необходими известен брой хора, които да ги хвърлят на терена. На Левски-ЦСКА имаше сериозен недостиг на боеприпаси и се получи слабо дерби със само 6 задържани, нямаше и хубаво пого между агитките.  :rolleyes:

Offline georgi64

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #23 on: 04.07.2020, 03:39:30 »
Аз през Винарово колело не карам .Но по скоро ти си за въпросното заведение А и знаеш къде се намира така че вземи го посети ти. :D :D :D

ПП за 3 юли нов рекорд 182 регистрирани ново заразени.

https://coronavirus.bg/bg/?fbclid=IwAR3lyHcc2cdLW0ddDK3poxeDUxcvNfjd__EWVcpiaN801cbzq3pdFzmJVwk
« Last Edit: 04.07.2020, 03:42:32 by georgi64 »

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
« Reply #24 on: 04.07.2020, 03:46:59 »
Аз съм в картотеката, споко.  :crazy:
« Last Edit: 04.07.2020, 03:55:25 by madbatt »
Dream on

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #25 on: 25.08.2020, 11:40:56 »
Аз само не мога да схвана, защо след като Борисов радушно започна от месец март да ни "спасява" от коронавирус всички от ГЕРБ станаха много стриктни в "противоепидемичните" мерки, все едно са граждани комунисти на Китай.
И най-отличителния герберски аксесоар стана маската на устата!
Всеки ГЕРБ-ер смята за най-важно да си тури на устата маска независимо от това дали се вози в градския транспорт, унищожава палатки на протестиращи, бие журналисти или нещо друго (врязване в протестиращи с кола)!
Поради известната статистика, че обикновената маска повече пази другите отколкото тебе става чудно с каква охота предпочитат да ти счупят главата, но не и да те заразят с коронавирус!
И през ум не му минава на никой, че повечето "мерки" за абсолютни глупости плод на фантазията на скучаещ епидемиолог!
Сякаш ако всички неща бяха смислени, досега нямаше да се ползват в грипния сезон, който е предвидим и ограничен по време.
Някой нормален човек въобразявали си например, че от 15 септември учениците са защитени от всичките дивотии по какъвто и да е начин!
Ще перифразирам Р. Радев: "Отговора е "НЕ"!
И единствената полза от правителството е, че изкара хиляди хора на улицата, за да се види, че света ще свърши заедно с демокрацията, а не с наличието на вирус! Защо с демокрацията? - защото човек е човек, когато е свободен, а иначе се превръща в добитък под надзора на БАБХ.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #26 on: 25.08.2020, 11:58:07 »
Ако имаш да казваш нещо тясно свързано с вируса давай. Ако не, марш в темата за политика. Горното ще бъде изтрито.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #27 on: 25.08.2020, 12:16:57 »
Ако имаш да казваш нещо тясно свързано с вируса давай. Ако не, марш в темата за политика. Горното ще бъде изтрито.

Ами то това е конкретното! През последните месеци се превърна в гола политика и почти не гледаме на него като вирус, което е отчайващото!
По тоя начин се появиха хора, които (не)носят маски като част от политическа принадлежност!
Не те ли дразни теб, че темата (за вируса, не тая във форума) се превърна като расизма - в нещо нямащо нищо общо с биологията, медицината и живота!

По същия начин постъпихме в много градове и с тролейбусния транспорт!
« Last Edit: 25.08.2020, 12:26:33 by ooleg »

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #28 on: 25.08.2020, 15:34:04 »
Ако зависи от мен тази тема още около юни щеше да е заключена. Само защото има интерес към нея още не е заминала към архива.
ГЕРБ, Р. Радве и други цитирани от теб имена и политически субекти нямат пряка връзка с Коронавируса. Политиканствай си колкото искаш на правилното място.

Online mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #29 on: 25.08.2020, 15:39:16 »
Короната си е напълно актуално нещо и според мен не е за заключване. Иначе съм твърдо против да се политиканства в тази тема, особено за Българските политици.

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #30 on: 21.09.2020, 21:05:10 »
Аз вече знам и за втори човек с леки симптоми, потискал температурата с парацетамол, за да не го хване термометъра и ходил така на работа две седмици без да зарази никой.
И аз знам за скорошен случай на човек, отишъл на работа с температура и изпозаразил сума ти колеги.

А в Гоце Делчев загина поредния лекар, който е поел по-сериозна доза корона и организмът му не се е справил.

Водомер ли имаше на дихателния апарат, че измери дебита на каквото е поел?
Недей да спекулираш от Австрия с темите какво някой е поел щото никой не го знае това. Както аз НЕ знам дали съм имал или съм нямал коронавирус , имам или нямам антитела и ако съм го изкарал кога е било и с какъв дебит е била заразата.
От май месец се блъскам а автобуси, трамваи, метро, ходя по протести като има няколко хилядарки, ползвам таксита и си нямам никаква идея дали съм го изкарал или не.

Само запомни! Дори на бачкащите в  болници, на ръководството НЕ ИМ ПУКА дали служителите им са заразни или НЕ! Затова и вкъщи не знаем нищо по въпроса, щото няма кой да изследва жената. Йаде за мен и детето ясно!
И причината е, че на РЪКОВОДСТВОТО НА ДЪРЖАВАТА НЕ ИМ ДРЕМЕ за НИКОЙ! Ако си мислиш, че на някой и конкретно на онзи дето работи на пл. Света Неделя му пука дали си доктор, чистачка в болница, рецепционистка... или каквото и да е - БЪРКАШ! Това за тоя доктор е ГОЛ PR за пред телевизията!

Някои неща ми направиха впечатление покрай този вирус и едното от тях е, че вируса в Китай може би е бил много по-дълго време в Китай отколкото започна да се говори за него по медиите. В Китай някакси вируса премина много по-бързо от другите държави. Там бро...

В Китай нещата не се вързват с НИТО една държава! В смисъл там се изкараха вълшебници без лекарства! Всеки вижда в момента, че е АБСОЛЮТНО невъзможно заразяването да спре като в Китай! И ако питаш китайците за ноу-хауто и няма да има какво да кажат щото го нямат!
« Last Edit: 21.09.2020, 21:10:10 by ooleg »

Online mlk

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
« Reply #31 on: 21.09.2020, 21:10:46 »
Няма нужда да обръщаш всеки път темата от "коронавирус" в "българските политици". Достатъчно ги солиш в темата за политика.

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
« Reply #32 on: 14.10.2020, 17:20:48 »
@emm, по форумите им викат тролове, и доколкото познавам системата, не е толкова за пари, колкото по принуда  :P Та не го съди трибуквения, кой го знае какво му е на гъэ@ ...

пп Онова недоносче, гейt$  bill, пак се е изказал за съдбата на братския хамерикански народ, ама е пропуснал случката с тъпите викинги  :angel:
Dream on

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #33 on: 20.10.2020, 09:42:33 »
Чакам някой да се запита това правителството, защо затвори държавата при 1/100 на от днешния брой заразени и си позволи лукса да представи нещата пред НС така, че да получи извънредно положение. И съм сигурен, че ще получи извинения и разбиране.
Овцете все пак си обичат овчеря, който ги дои и стриже. Пък и като ги коли му е мъчно.

Броя на заразените за, вчера е 1024 души

Както казват в ИТ средите - кръгло число.
« Last Edit: 20.10.2020, 09:46:02 by ooleg »

Online bdz43r

• Нямам спирка
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
« Reply #34 on: 28.10.2020, 09:09:17 »
.

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #35 on: 29.10.2020, 15:41:26 »
Не е балансирано - професионалните спортисти трябва да имат възможност да усъвършенстват финтовете по масите и да провеждат интензивни нощни тренировки. В България също има подобен проблем. :)

Offline ooleg

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #36 on: 23.11.2020, 18:45:12 »
Действията на правителството ще доведат до двуетапното унищожение - досега на физически лица, следва добавяне на юридически.
Досега ххората бяха болни, скоро ще са болни и гладни.

Абе тикво, като си знаеш болниците какво се прави 2 месеца на швед  па по средата се присетя,че си българин!
Локдаун се прави за да отржеш пика на смърт, а не горе на високото да добавиш и глад към смъртта!
Не мога да схвана само, дали не участвам във възтановка на блокадата на Ленинград.  Поне действията са като нападение от Хитлер.

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #37 on: 24.11.2020, 23:55:42 »
Пък ти си слагай колкото ускаш удивителни.

Е ти ако не се заядеш............................................................Трябва да си Hitar тъпар !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/