Author Topic: Re: Ikarus 280T  (Read 1229 times)

Offline ivan3275

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Re: Ikarus 280T
« Reply #20 on: 01.03.2017, 07:51:08 »
Следващия за скрап е 1502 в депо Надежда е за разоборудване.

Offline GANZ

• Маниак
    • View Profile
« Reply #21 on: 15.04.2018, 23:53:26 »
1427 е последният нископодов от Левски, ремонтиран през лятото на 2008ма. 2107 излезе от ремонт след него без нископодова платформа.
2107 се върна от ОР  през март 2009-та. Преди това със сигурност имаше друг тролей, който се върна от ОР в Левски.  2104 или 2105, а може и двата.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #22 on: 15.04.2018, 23:56:00 »
2104, грешка на клавиатурата.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Вярвай в себе си, другото е второстепенно
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #23 on: 05.05.2018, 22:29:03 »
Да съгласен съм, но до кога ще си търкаме пръстите по клавиатурата с едни и същи изтъркани реплики години наред. Ще ме извиняваш, но с големите си претенции и местожителството си в Канада ти за мен не си патриор, а родоотстъпник и това показва, че нещо в така развиващата се дискусия е много не наред и че на някои хора им е лесно да критикуват и да плюят, но когато става дума за действия изчезват от обсега на радарите. Форумът е място за изказване на мнения, но не е говорилня и специално, когато се коментират сериозни въпроси трябва да има добре премерен баланс между дела и думи, а ми се струва, че по отношение на дела хората, които са много добри на думи са доста зле.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Все още не сме професионалисти, но големите неща започват с една малка крачка

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Вярвай в себе си, другото е второстепенно
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #24 on: 12.09.2018, 09:38:31 »
Значи да разбирам, че е по-добре да си траем и да си се радваме на снимчиците на мизериите за по 50-100 хиляди лева, които правят с парите от данъците на всички, защото нищо не можем да направим? Що за робска логика е това?!
А да се изказваме като бай ти Фреша много ли е добре? Даже ти самият не смееш да му повториш думите, защото те е срам.
За да се изказваш така трябва да си личност, а не анонимен участник във форум, който никой не познава и чието присъствие в реалния свят може да бъде илюстрирано с понятието за капка в морето и понеже аз съм искрен и си познавам възможностите(в реалния свят), а за съжаление познавам и вашите, от които съм ужасно разочарован, затова не искам да се изказвам така и понеже си позволявам да кажа, че и той не трябва сега искате вие двамата с Икар да ме правите на маймуна. Откакто съм дошъл в този форум вашето желание е да ме унижавате и да ме правите на глупак и до момента продължавате да бъдете хора, на които не мога да се доверя по никакъв начин. Първо за снимките, вдигахте ми скандал след скандал, без да ми кажете нищо конкретно с какви настройки трябва да снимам, трябваше аз да си загубя една вечер в ЛС с Кракомобила, за да му измъкна с ченгели от пръстите да ми напише какви трябва да ми бъдат настройките, защото както неговата, така и целта на всички останали не беше да ми помогнете, а да ме унижите и накрая да ме накажете, както и всъщност се случи. След това през 2012 г. продължихте да ме дразните и да се подигравате с мен, през 2013 г. се появи Михайло като модератор на фотографския раздел, който продължи със същите практики, а когато станах студент и видяхте, че няма да ви излезе номера ако може да нямам време да участвам и да снимам започнахте демонстративно да ми правите на пук и използвате е такива личности като Фрешмейкър и темподобни слабохарактерни и комплексирани персони, за да се опитвате да ме въртите на пръста си. Веднъж не оценихте труда и желанието ми по достойнство с изключение на отделни личности, но постоянно имаше една шепа хора, които продължиха да се държат като акули, на които аз съм смъртен съперник, срещу когото непрекъснато трябва да избълват омразата си. Е как да имам уважение и желание да се съглася с вас? Отговорете ми на този въпрос. Аз исках да бъда част от вас, когато през 2011 г. открих, че има такава общност на транспортни ентусиасти и си казах ето с това ще се занимавам и както виждате правя го повече от седем години без дори за момент да съм спирал. Вие дори не може да асимилирате колко голяма страст ми е да се занимавам с транспорт, инфраструктура и благоустройство. Започнал съм да се занимавам с последните две от пубертета, от 13-годишен, когато бях осми клас и продължавам да се занимавам вече близо 11 години. Смятах, че мога да поддържам нормални отношения с вас и смятах, че вие сте хора с характер, но впоследствие се оказа точно обратното. Вие(в една част) сте завистливи, комплексирани, дребни душици, които не могат да спечелят спор с аргументи и премерен език, а само с ръсене на бисери и надвикване, лицемери, егоцентрици и т.н. Вие не разбрахте ли, че връзката между нас беше скъсана още преди седем години и не аз, вие я скъсахте. И ми търсете след това съгласие с вас и искате да реагирам като вас. Ами не го очаквайте, просто забравете. Вие сте се изградили пред мен така, че аз да не смея да ви излагам докрай мненията си, защото на вас не ви дреме за тях, дреме ви дали ще съм с вас или не, а за мен е злоупотреба със себе си да ви се предам по този евтин начин. И въобще не ме интересува дали ще го изтълкувате като лична обида към себе си и ще ми искате наказание, защото аз от този форум отдавна, отдавна не получавам никакво удовлетворение. Само ми се късат нервите заради хора като Фрешмейкър, Икар и ред други политикани и въобразили си, че са големи експерти в нещо.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Все още не сме професионалисти, но големите неща започват с една малка крачка

Offline Whatnow14

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #25 on: 12.09.2018, 11:46:41 »
del
« Last Edit: 12.09.2018, 11:50:48 by Whatnow14 »