Author Topic: Re: Недобросъвестни шофьори и ватмани  (Read 6935 times)

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
  • Системата ни убива
    • Skype Me™!
    • View Profile
По този повод аз съм крайно недоволен от водача на тм 2325 по линия 7 тази вечер
Тръгва и спира рязко
Ще му предам!
"Отстрани може да изглеждам като човек, който прави каквото си иска, или като човек, който се държи както си иска. Може да изглеждам арогантен. Всякакъв може да изглеждам. Но истината е, че свободата има много висока цена и аз съм сключил договор със себе си да я плащам. И я плащам. И не се оплаквам.“

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
Е нали те е закарал, какъв ти е проблема?
И ми е интересно как от вътре вида какъв мигач дава. Аман от простотии........

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
Защо не използвахте универсалнияспособ за отваряне на вратите, изразяващ се в изкрещяването на словесната формула "Ей отвори бе , м*** ти д***а.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline The Freshmaker

• TM 303
    • View Profile
    • Email
вторият трамвай е 10ка за депо, т.е. отива там, където и 22ката отпред - голяма драма, казвам ви :-)
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline niki88z

• Наистина съм луд
  • Извън релси!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 387296800
    • View Profile
    • Email
вторият трамвай е 10ка за депо, т.е. отива там, където и 22ката отпред - голяма драма, казвам ви :-)
С риск да вляза в оффтопик и да не кажа нищо за спирането на 2039 - държа да подчертая, че трамваят е по линия 3 и не се движи към Красна поляна, защото има пътници вътре, а трамваите за депо НЕ возят пътници ;)

Offline The Freshmaker

• TM 303
    • View Profile
    • Email
Извинявам се за офф-а, объркал съм мястото на снимката в бързината - постовете ми могат да бъдат спокойно изтрити.  :angel:
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline dan

• Наистина съм луд
    • View Profile
Ами не - вторият трамвай е 3-ка, не е за депо и не отива там, където 22-ката. Отстрани не е драма, но когато си за този трамвай не е точно така.