Author Topic: Инструкции и ръководства за почти всички трамваи  (Read 2902 times)

Offline majstor

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Инструкции и ръководства за почти всички трамваи:

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=SddJDgLCwqnBGUog1798998

Линка е валиден е 120 часа, някой ако иска да намери начин постоянно да е качено в интернет.

Offline KpuTuK

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Мога да го кача в Замунда, но ми кажете какво да пиша за автор, източник и т.н.
"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Offline mitakis

• Moderator
  • Нямам спирка
  • 2660
    • View Profile
И съдържанието ако може тук да се каже.

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
А някой може ли да пусне книжката за устройството на София 65/70, моля, че не мога да я намеря из темите.
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline T_4

• View Profile
При мен дава грешен код от картинката. Пробвах поне 4-5 пъти  :(
Не на безсмислените линии като ТМ23!
За оптимизация на разписанията:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=428.msg100091775#msg100091775

Offline maniak

• Нямам спирка
  • Оптимист
    • ICQ Messenger - 278834436
    • View Profile
    • http://www.flickr.com/photos/47270324@N08/
    • Email
Таман щях и аз да напиша, че и при мен дава грешен код... :help:
http://bgtransport.org/

Евгени Крусев = Любомир Христов = Велизар Стоилов = предател на обществения транспорт в София.

Offline abs111

• View Profile
В момента го тегля,къде искате да го кача?

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
Таман щях и аз да напиша, че и при мен дава грешен код... :help:
Пробвайте с цифрите над клавиатурата или по-точно частта над буквите (надявам се да е разбираемо). С тези страничните (от дясно num pad) не става.  И аз се измъчих докато разбера как се сваля. Материала е доста добър и полезен. За което ще използвам повода и да благодаря!

Offline T_4

• View Profile
Благодаря, Петко! При мен стана от 3-4 опит и то май на код без цифри  :help:
Не на безсмислените линии като ТМ23!
За оптимизация на разписанията:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=428.msg100091775#msg100091775

Offline majstor

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
На тези който са свалили материала честито.
Този който го качи някъде не е лошо да пише и тук къде е .
Днес съм деактивирал линка преждевременно, няма да го изпращам и качвам.
Съжалявам, че Ви го предоставих макар, че преди време дадох нищожните 20лв. за диска.
Получих некоректно отношение и предупреждения и заплахи.
« Last Edit: 08.01.2014, 16:24:03 by majstor »

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
На тези който са свалили материала честито.
Този който го качи някъде не е лошо да пише i тук къде е .
Днес съм деактивирал линка преждевременно, няма да го изпращам и качвам.
Съжалявам, че Ви го предоставих макар, че преди време дадох нищожните 20лв. за диска.
Получих некоректно отношение и предупреждения и заплахи.

Свалих и прегледах материала ... Представлява една компилация от инструкции, правила и упътвания за работа с някои типове мотриси. Материалът е събран механично и някои от източниците са непълни, разкъсани от други документи и т.н.
Някои от правилниците, които се съдържат в материала са частично или напълно отменени или заменени от други нормативни документи.
Има инструкции за типове мотриси, които са изведени от експлоатация ...
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline majstor

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Пробвайте с цифрите над клавиатурата или по-точно частта над буквите (надявам се да е разбираемо). С тези страничните (от дясно num pad) не става.  И аз се измъчих докато разбера как се сваля. Материала е доста добър и полезен. За което ще използвам повода и да благодаря!

Част от съдържанието: T6A2;T6A2SF; Duewag T4;GT6;GT8; T4D;T6B5;T4D-M;T4D-C
В началото и края има и други инструкции.

Материалите са подредени и се четат добре. Предполагам, че има инструкции които отменени или променени. Ами напишете кой са, Вие ги знаете.
Материалите били ...
Ами виждам заяждане и не благодарност.
Не виждам и не намирам до сега да са публикувани поне тези.
Ами очакваме нови, цветни, подредени а може и интерактивни.
Винаги има доволни и недоволни.
И винаги може да се търси недостатък. Не съм казал, че са идеални.

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile

Част от съдържанието: T6A2;T6A2SF; Duewag T4;GT6;GT8; T4D;T6B5;T4D-M;T4D-C
В началото и края има и други инструкции.

Материалите са подредени и се четат добре. Предполагам, че има инструкции които отменени или променени. Ами напишете кой са, Вие ги знаете.
Материалите били ...
Ами виждам заяждане и не благодарност.
Не виждам и не намирам до сега да са публикувани поне тези.
Ами очакваме нови, цветни, подредени а може и интерактивни.
Винаги има доволни и недоволни.
И винаги може да се търси недостатък. Не съм казал, че са идеални.

Това, което написах за каченият от теб материал не е заяждане, а по-скоро обяснение ..., ако щеш дори за тези, които ще ги е яд, че не са го свалили ... Това си намерил - това си качил ... добре. По-добро не е издавано.

Да, вярно е, овации и отделни викове "ура" няма. Ако това си очаквал - извинявай от името на всички.

Направих си трудът да прегледам всички мнения след твоите и не видях заяждане и особено заплахи.
Не е това начинът за влизане във вече съществуващ колектив. Защо си тръгнал с рога напред?
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline majstor

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Част от коментарите мои и други са преместени или изтрити.
Не съм уточнил къде и как съм получил заплахи и предупреждения.
Но се убедих, че администратора /или модератора/ действа прибързано или под натиск и за това действа некоректно. Имам в предвид за коментарите писани в раздел Човешки ресурси и тези преместени там. И тези след моите не са актуални и изкривяват представата на останалите.
Администратора и да  ме "банни" по ИП нищо не печели аз пък не губя нищо.
Форума си е форум, тук не се решава трудови взаимоотношения /а те са само с работодател/.
Там си прочетете за да не се дублирам.
Убеден съм, че тези къде не им харесва не смеят да пишат - на вън е безработица ...

Offline maniak

• Нямам спирка
  • Оптимист
    • ICQ Messenger - 278834436
    • View Profile
    • http://www.flickr.com/photos/47270324@N08/
    • Email
Част от коментарите мои и други са преместени или изтрити.
Не съм уточнил къде и как съм получил заплахи и предупреждения.
Но се убедих, че администратора /или модератора/ действа прибързано или под натиск и за това действа некоректно. Имам в предвид за коментарите писани в раздел Човешки ресурси и тези преместени там. И тези след моите не са актуални и изкривяват представата на останалите.
Администратора и да  ме "банни" по ИП нищо не печели аз пък не губя нищо.
Форума си е форум, тук не се решава трудови взаимоотношения /а те са само с работодател/.
Там си прочетете за да не се дублирам.
Убеден съм, че тези къде не им харесва не смеят да пишат - на вън е безработица ...

@ majstor:
1. Качените от теб инструкции бяха за много от членовете недостъпни поради избора ти на сайт, който прави проблеми със свалянето. Можеше, като видиш коментарите, сам да го преместиш в dox или някъде другаде.
2. Темите, които си засегнал са изключително широкообхватни - от различни области и от различно естество. Ние сме форум. Не сме юрис-консулта на ЦГМ, СЕ или СА. Още по-малко вероятно е сред нас да намериш някой от шефовете на тези предприятия. Тук дискутираме транспорта - това, което сме видяли, знаем или искаме да научим. Повечето от нас са любители, но има и хора със стаж в железниците, градския транспорт, администрацията и др. Написаното от теб е разпокъсано, без логика при подреждането му и най-вече - без препратка към първоизточника. Ако не си учил висше те съветвам да отвориш гугъл и да видиш курсова или дипломна работа. В една курсова се засяга един конкретен проблем, не 100. Съответно той се изследва, анализира, обобщава и се правят препоръки за решаването му. Прецени по коя тема си силен, направи изследване, анализирай го, обобщи го и ни го представи, така както са направили някои от съфорумците. Това ще покаже сериозност и истински професионализъм и познаване на тематиката. А не днес цигулка, утре тромбон, а накрая уличен ....

Офф:
3. Привлече страшно много внимание буквално за петте дена откакто си във форума. Ние не те познаваме, съответно няма как да имаме предрасъдъци към теб. При регистрацията във форума ти си вписал, че си съгласен с правилата му. От уважение към себе си и собственото ти време можеше още при първия преместен пост да намериш причините за преместването му в структурата на форума и да не задълбаваш в излишни разправии. Имайки малък опит в областта на психологията мога да заключа, че ти страдаш от комплекса за малоценност, който от реалния живот си пренесъл във виртуалния. Така поставяш сам стени между себе си и останалите, без някой отстрани да е причинил това. Ще те посъветвам да се отпуснеш, да пиеш една ракия или греано вино, да седнеш отново на компютъра и без предрасъдъци към нас, транспортната система в София и света като цяло да се представиш в раздела "Представяне" и да споделиш с нас твоите интереси в областта на градския транспорт.
http://bgtransport.org/

Евгени Крусев = Любомир Христов = Велизар Стоилов = предател на обществения транспорт в София.

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
От кого заплахи? Да не са пак някакви параноични изблици, че може някой току-така да яхне трамвая и да отпраши, газейки всичко по пътя си и причинявайки материални щети за милиарди левове?
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Тъй като тази тема е 99% офтопик, то тя ще бъде заключена.
Ако някой е получавал заплахи - има си начин да докладва за тях, защото в момента са мистични, точно колкото и ръководствата за трамваите.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София