Author Topic: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)  (Read 240348 times)

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
Re: ČKD Tatra T4D-C/B4D-C (1009мм)
« Reply #2080 on: 04.01.2019, 21:45:32 »
Предлагам на модераторите да заключат темата, което в общи линии трябваше да се случи още през 2012 г., защото ще станат 7 години откакто се пише едно и също.

Което с положителност ще реши изцяло твоето лично нежелание да погледнеш малко по-далеч от носа си. Както и ще те отърве от необходимостта да проумееш, че на света има и други истини, освен твоята, някои от които истини даже са реалност, за разлика от определени твои лични истини. Между другото, търсейки вселенска справедливост, моля ти се, сподели и призив и за изтриване на твоите мнения по темата, които също са едни и същи от 7 години по този казус. И, представи си, не отговарят особено на истината.
« Last Edit: 04.01.2019, 21:47:49 by The Freshmaker »
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Инициатива Защото транспортът е страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #2081 on: 04.01.2019, 21:50:36 »
Напротив. В случая точно ти се опитваш да се налагаш, защото няма всяка между втора и пета страница в тази тема, в която да не повтаряш смятаното от теб за истина и да се опитваш да убедиш всички останали, че това не само е единствената истина, но и твоите думи и емоционален заряд са единственият начин, по който може да бъде изказана. Не искам да споря с теб. Лека вечер и успешна 2019 г. ти пожелавам. Аз приемам фактите, не приемам емоциите и теориите на конспирацията. Дали е имало проблем със закупуването на тези трамваи. Ами очевидно е имало. Дали бяха една крайно неуспешна покупка, да бяха. Всичко останало е мълчание и въобще не ме интересува кой какво искал да се „облажи“. Може да е истина, може и да е истина само донякъде, може въобще да не е истина. Аз на масова пропаганда не се доверявам, а се опитвам да мисля с главата си.
« Last Edit: 04.01.2019, 21:56:43 by AGENT 006 »
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София
Все още не сме професионалисти, но големите неща започват с една малка крачка

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
« Reply #2082 on: 04.01.2019, 22:08:24 »
и въобще не ме интересува кой какво искал да се „облажи“. Може да е истина, може и да е истина само донякъде, може въобще да не е истина. Аз на масова пропаганда не се доверявам, а се опитвам да мисля с главата си.

Като не те интересува, защо се пениш? Именно облажването е в основата на повечето похарчени обществени пари в нашата държава от 1944 година насам и това й е основният проблем. Проблем в случая също има, реален е, и ти го казвам като човек, прочел доста по темата, за разлика от теб, и участвал в няколко още от първите пробни пробези на твоите трамваи. Та това, което ти наричаш мислене с главата си, е обратното в случая, без значение как би го нарекъл. Моето мнение е основано на факти, а ти как ще го наричаш си е твое решение.
« Last Edit: 04.01.2019, 22:14:09 by The Freshmaker »
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #2083 on: 04.01.2019, 22:41:17 »
Ако ми предоставиш своя статия, в която се наричаш с реалното си име, а не с форумния си ник нейм може и да ти повярвам. Нали уж си автожурналист? Хайде предизвиквам те, след като си толкова мислещ и разбиращ иначе не смятам, че имам повод да ти вярвам.
Присъствал си бил на тестови пробези. Как точно става тази работа или въобще не искаш да ни става ясно в качеството си на какъв си бил там и как въобще си бил допуснат, защото единственото ти желание е да намериш какво да използваш като средство срещу мен?
« Last Edit: 04.01.2019, 22:59:37 by AGENT 006 »
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Любителски страници и информация за обществения транспорт в София

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #2084 on: 04.01.2019, 23:04:04 »

Offline Martin4o19

• Начинаещ
  • *
  • Фен на трамваите!
    • View Profile
« Reply #2085 on: 04.01.2019, 23:17:22 »
Благодаря Ви на всички за отговорите Ви, но май не трябваше да питам, защото всях излишно напрежение, но аз не съм този, който трябва да се меси тъй като съм нов и не разбирам много.
Просто ме интересува градският транспорт (трамваите най-вече) като цяло тъй като съм си фен на него, а и съм си и от София и колкото и зле да бяха тези трамваи, просто ми беше любопитно, какво ще стане с тях. Бяха си готини, от 13 годишен се возех на тях все пак :D

Offline The Freshmaker

• Нямам спирка
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
« Reply #2086 on: 05.01.2019, 23:33:02 »
Аз искам от сърце да помоля един така дружелюбен и възприемчив потребител на форума, да бъде така добър да порасне и ако ще живее и занапред с мисълта, че човечеството му е длъжно с нещо и е добре да ти се обозначи и докаже, понеже той си хер Флик от Гестапо, да престане да занимава обществото и конкретно мен с тази си извратеност. Иначе мнението ми за трамваите по темата е малко по-назад и както беше отбелязал след мен човек, работещ в системата, е доста, ама доста близко до пълната истина по темата. Просто взе да ми се струва излишно изморяващо да споря с радиото, просто защото някой е решил да произвежда фабричен шум с честота, обратна на тази на истината, просто защото поради една или друга причина му е по-лесно.
« Last Edit: 05.01.2019, 23:42:59 by The Freshmaker »

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #2087 on: 05.01.2019, 23:53:05 »
Аз приемам казани ми неща за истина, но само от хора, които се държат уважително спрямо мен, а ти си нищо повече от едно превъплъщение на нарцис, който държи на точно това, което приписва на другите и имаш наглостта да продължаваш тази изразходена дискусия. Добре, продължавай си, но аз знам защо го правиш - защото те яде отвътре и защото се чувстваш разобличен, а знай, че аз мога да съм никой в професионално отношение и може да си по-голям от мен, но не съм никой, когато става дума за отстояване на мнение и спорене с хора, които се проявяват като неудачници.

Offline fafan

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
« Reply #2088 on: 06.01.2019, 01:04:40 »
Видеото е от 2011 г.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #2089 on: 06.01.2019, 09:11:45 »
Сладури.  :inlove:

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #2090 on: 06.01.2019, 09:47:53 »
Крайно време е модератор да затрие тоя безумен спор.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #2091 on: 06.01.2019, 10:20:24 »
Казах го в края на миналата страница. Аз мога да приема дадено мнение, мога и да не го приема, правото си е мое. Има причини, няма значение от какво са породени, аз да не мога да приема дадено мнение и това винаги ще бъде така, също както ще има причини, без значение от какво са породени и за други хора да не приемат моето мнение и съображения и това също ще си остане така. Не знам The Freshmaker какво си мисли, но аз не смятам, че е имало момент в тази тема, когато „парадът“ да е бил воден от мен. Аз бих казал точно обратното и да не пропускаме факта, че той беше човекът, който започна да спори с мен след като препоръчах темата да се заключи. Явно не му изнася ако не му се играе по свирката, знам ли. Откакто беше пусната мълвата, че щяло тези трамваи да се възстановяват в движение непрекъснато се спори, а аз на практика съм написал пет постинга на кръст и то само защото един човек се опитва да спори с мен, иначе и толкова нямаше да напиша. Аз отдавна си знам, че тази тема е токсична за психиката ми.
« Last Edit: 06.01.2019, 10:26:20 by AGENT 006 »

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #2092 on: 06.01.2019, 16:10:57 »
Все още има минимална теоретична вероятност тези трамваи да се появят соло по 3 , та и е рано на темата за ключ .