Author Topic: Човешки ресурси в МГТ  (Read 122374 times)

Offline wiNt

• Наистина съм луд
  • ! 9060 !
    • View Profile
Re: Човешки ресурси в МГТ
« Reply #1240 on: 24.03.2019, 22:26:19 »
Е вече всичко е ремонтирано не мога да отрека. Или поне тези тоалетни на гараж "Надежда" Борово Люлин и 5та градска болница. За първи път от над 20 години които съм там виждам малко по човешки условия. Само не знам как ще се опазят. На Борово клошарите вече я разбиха 1път за краткото време откакто е оправена  :(  На такива места трябва да са със чип  и със самозатварящо се устроиство вратите . Иначе не виждам как ще се опазят. :neznam: :(

Е как няма да я разбият клошари, като се отключва със стандартен ключ за интериорна врата. Да сложат нормален ключ, струват по ПЕТ лева патроните... Иначе похвално.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1241 on: 24.03.2019, 22:45:33 »
Хаха тоз господин Текин жив ли е :D ?

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #1242 on: 24.03.2019, 23:50:33 »
Хаха тоз господин Теткин жив ли е :D ?

Даа, сега е по нисък от тревата, ремонтира GPS-сите, демег акрутаджия.
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline kom6ito

• Маниак
  • Citaro
    • View Profile
« Reply #1243 on: 25.03.2019, 21:09:01 »
В Дружба има поне един нов водач, съдейки по това, че сутринта 314/5 замина към Железница  :D

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1244 on: 25.03.2019, 21:25:37 »
В Дружба има поне един нов водач, съдейки по това, че сутринта 314/5 замина към Железница  :D

И все повече с такъв умствен потенциал ще има............. Шофьорлъка е проста работа, но не е за прости хора.
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline tm0

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1245 on: 26.03.2019, 10:54:31 »
На 8-ма линия ще бъде още по-тежко.
████████████████████████ Епилог     Не ползвайте тролея по Арсеналски - това не е заместващ транспорт на спрения трамвай 6. Има нерешени проблеми, създадени преди девет години от бивши за управлението политици...

Offline Metan

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #1246 on: 31.03.2019, 18:37:35 »

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #1247 on: 31.03.2019, 18:53:19 »
В трамваите има същото съобщение. Ватмани не търсят ли?

Offline София 70

• Ограничени права
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1248 on: 31.03.2019, 18:59:21 »
Търсят. На 1,3,4 и 5-ти ще има събеседване с кандидатите. Ще се проведат два паралелни курса , говори се , че ще са на промоция. Обаче пак няма да се запълни липсващата бройка, защото до тогава още толкова ще са напуснали и пенсионирани.
Колкото до НЕТНАТА заплата - да , с 40 часа извънреден труд , на който ще бъдат подложени кандидатите - може и да стигнат долната граница на написаният в съобщението, макар да е доста трудно, тъй като класовете прослужено време няма да им се заплатят. А всички знаем, че класовете вдигат заплатата до заветната сума + 30-40 часа извънреден труд.
Това съобщение е нова " виагра" за бай Марин, който е особено чувствителен към високите заплати в градския транспорт.
« Last Edit: 31.03.2019, 19:02:22 by София 70 »

Offline vaz2106

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #1249 on: 12.04.2019, 19:10:17 »
Честито , трима от Банишора напускат , един от новия курс уж ще започне.

Offline georgi64

• Маниак
    • View Profile

Offline Metan

• View Profile
« Reply #1252 on: 01.07.2019, 22:42:57 »
А от Подкрепа изплюха най-накрая камъчето защо е тази неистова омраза към нощния транспорт - нощните линии да се дадат на частен оператор и той да си определя цената. Може и операторът вече да е ясен, на един му свършва концесията скоро.

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1253 on: 15.07.2019, 23:09:57 »
На 04.07.2019 г. в 5.55 часа сутринта лицето Кирил Ценев с прякор "Кумо", е пребил председателя на КНСБ в гараж Дружба- Найчо Найденов, в гаража пред диспечерната, и свидетели. И двамата са шофьори. Повода е че Кирил е запитал Найчо защо не е с униформено облекло- ризата му е била в по тъмен нюанс. Повикана е полиция, документирала побоя. Директора Манолов не е взел отношение, понеже било личен спор...................

Offline Metan

• View Profile
« Reply #1254 on: 15.07.2019, 23:22:26 »
Много латиноамериканско се е получило. Толкова ли не е имало кой да ги разтърве или повечето са били сеирджии?

Offline я л т а

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1255 on: 15.07.2019, 23:52:32 »
Страхливи мекотели.................