Author Topic: Re: Имена на метростанциите от Трети метродиаметър  (Read 327 times)

Offline vasko

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Моля обсъждането да се върне към топика на темата: имена на метростанциите, а не методики за социални проучвания!
Бих искал да ми обясните как точно дискусията, която е изтрита е оффтопик?

Това, което се дискутираше е нещо, което има реалната възможност да повлияе на определянето на имената на метростанциите - анкетата на "Спаси София", която те налагат наляво и надясно като "мнението на софиянци". От тази организация се опитват на окажат натиск върху СОС, като държат съветниците да се съобразят с "мнението на софиянци".

Следователно обсъждането на въпросната анкета е 100% по темата, тъй като тя може да има някакво значение при истинското наименуване на станциите.

Или вече и този форум става сляп привърженик на "Спаси София"?..
СБОГОМ, GTSofia.info

Offline hitar_potter

• View Profile
Моля обсъждането да се върне към топика на темата: имена на метростанциите, а не методики за социални проучвания!
Бих искал да ми обясните как точно дискусията, която е изтрита е оффтопик?

Това, което се дискутираше е нещо, което има реалната възможност да повлияе на определянето на имената на метростанциите - анкетата на "Спаси София", която те налагат наляво и надясно като "мнението на софиянци". От тази организация се опитват на окажат натиск върху СОС, като държат съветниците да се съобразят с "мнението на софиянци".

Следователно обсъждането на въпросната анкета е 100% по темата, тъй като тя може да има някакво значение при истинското наименуване на станциите.

Или вече и този форум става сляп привърженик на "Спаси София"?..
Никой не те спира да изпратиш становище до СОС. Даже можеш да направиш подписка с имената, както ти смяташ, че са най-подходящи. Или анкета..

Offline vasko

• View Profile
Никой не те спира да изпратиш становище до СОС. Даже можеш да направиш подписка с имената, както ти смяташ, че са най-подходящи. Или анкета..
Не съм казал, че тези неща са незаконни или нещо подобно, а само искам да ги коментираме. 

Проблемът ми е, че тук се налагат някакви ограничения да не коментираме неща, които са пряко свързани с процеса на даване на имена бъдещите метростанции.

За това, попитах blagun, защо дискусията относно въпросната анкета не се счита, че е по темата, при условие, че тази анкета може да окаже влияние върху истинското определяне на имената на метростанциите?
« Last Edit: 22.06.2016, 21:58:28 by vasko »
СБОГОМ, GTSofia.info