Author Topic: Re: Какво мислите за Skyscrapercity?  (Read 647 times)

Offline Japo

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
    • Email

Точно това значи, че често няма как да я видиш в любимите ти новини. Разбрахме, че не любиш скай-а, защо се чувстваш длъжен да репликираш всеки пост с нещо положително за него? Прави си бг форум клонинг и да те видим, построи си комунизма и не допускай участници дето не те кефят. Истински българин си, дай да крадем и копираме, ама както нас ни е угодно.

Разбрахме че си посланик на скай-а тук, защото с този твой провокативен пост се опитваш да внесеш атмосферата му тук. Ти за това ли си се регистрирал тук? Тези клишета като "построи си комунизма", "не допускай участници", представляват доста познат почерк на "небостъргачните тролове". Ти досега си пуснал няколко мнения, докато другите са доказани тук - Дифиан, Благун, Петко, Иво - всички ги познавам много добре и винаги знам че ще представят разумно мнение по един или друг въпрос. Пък ако ще да не съвпада с моето мнение, ако е интелигентно и креативно и без лични нападки, ще го приема. Там освен че троловете проявяват нетърпимост към чуждо мнение, правят го по деградирал и просташки начин. Факт е че небостъргачния форум в момента е много зле, модераторите нямат сили да озаптят буйстващите тролове.
Тук простотиите нямат място. Точка по въпроса.
Кой беше ти се чудя? Някаква инстанция, говорител, какво си точно? Не ме грее омразата ти към някой, откъде си натирен и накъде си се запътил. Това тук не е твоята бърлога и това, че си цитирал имена на потребители, не те прави важен или приятен някому. Да те светна и още нещо, неприятен събеседнико, не броя постове, а смисленото им съдържание е важно. Аз може да не съм спамер твой или василиии тип, но дали това ти дава някакво предимство, освен в твоят илюзорен свят?

Offline passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Какво мислите за Skyscrapercity?
« Reply #1 on: 13.06.2016, 23:40:07 »

Кой беше ти се чудя? Някаква инстанция, говорител, какво си точно? Не ме грее омразата ти към някой, откъде си натирен и накъде си се запътил. Това тук не е твоята бърлога и това, че си цитирал имена на потребители, не те прави важен или приятен някому. Да те светна и още нещо, неприятен събеседнико, не броя постове, а смисленото им съдържание е важно. Аз може да не съм спамер твой или василиии тип, но дали това ти дава някакво предимство, освен в твоят илюзорен свят?

Трол та дрънка! Почерка на небостъргачната простотия си проличава! Разбрахме че основната цел в живота ти е да ръсиш колкото се може повече обиди и да се опитваш да размажеш събеседника си.
Вижте профила на този човек: http://forum.gtsofia.info/index.php?action=profile;area=showposts;u=5878
има общо 8 мнения и колко от тях си мислите не засягат Васко? Точно 0. По-точно след Васко започва да се конфронтира с мен. Васко е някаква твоя мания или какво, не мога да разбера?  :angel: Ако си такъв мераклия, предложи му среща, не знам по мъже ли, по жени ли си пада, но нищо не пречи да опиташ късмета си :D
ex-putnik

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
« Reply #2 on: 07.11.2018, 16:30:29 »
Не знам дали са на ниво БГмамма, все пак е мъжки форум, но съдейки по постоянните скандали там, на повечето юзъри прекалено често им идва мензиса :laugh:

Offline New_Passenger

• Маниак
    • View Profile
« Reply #3 on: 02.10.2019, 20:27:42 »
del
« Last Edit: 02.10.2019, 23:25:51 by New_Passenger »