Author Topic: Re: Електроавтобуси  (Read 261 times)

Offline mitko08888

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Електроавтобуси
« on: 24.11.2016, 09:50:03 »
Кракомобила, модератор, орева всички форуми в защита на авторските права на "фотографите", след това плесна една чужда снимка без никакъв коментар към нея, взета от тук. (който не знае да цъкне на думата "тук").
Съжалявам че се намесих в дискусията за новия електробус в София и няма да разбера този от снимката по коя линия ще се движи... Но поне се посмях и тази сутрин.

Offline KRAKOMOBILA

• Нямам спирка
    • View Profile
Re: Re: Електроавтобуси
« Reply #1 on: 24.11.2016, 10:35:52 »
Това е електробуса от Враца и по някаква причина снимката от темата за Враца се е озовала тук (явно някой от останалите модератори я е преместил). И снимката съм я пуснал като линк - никъде не виждам да пише, че е моя или на когото и да било - всеки малко грамотен може да види линка.
НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!

Offline mitko08888

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #2 on: 24.11.2016, 14:19:17 »
Това е електробуса от Враца и по някаква причина снимката от темата за Враца се е озовала тук (явно някой от останалите модератори я е преместил). И снимката съм я пуснал като линк - никъде не виждам да пише, че е моя или на когото и да било - всеки малко грамотен може да види линка.

Добре че си ти, за да мога да преценя колко съм грамотен.

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #3 on: 24.11.2016, 15:02:28 »
Ама и ти явно обичаш да говориш, дори когато няма какво да кажеш   :laugh:

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4 on: 24.11.2016, 18:56:37 »
Тъй като обсъждането на "врачанския" електробус прерасна в коментари за такива изобщо, го прехвърлих в съответната тема. Засега електробусите не са чак толкова много, че да има тема за всеки.
Очевидно картинката не е от България и източникът и е ясен. По-късно темата ще бъде санирана съвсем безвъзмездно. :D

Offline mitko08888

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #5 on: 24.11.2016, 19:13:23 »
Тъй като обсъждането на "врачанския" електробус прерасна в коментари за такива изобщо, го прехвърлих в съответната тема. Засега електробусите не са чак толкова много, че да има тема за всеки.
Очевидно картинката не е от България и източникът и е ясен. По-късно темата ще бъде санирана съвсем безвъзмездно. :D

Уж те имам за интелигентен човек, ама къде видя (в началото) че електробусът е врачански? И от къде е ясен източника, ако не от моя пост?

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #6 on: 24.11.2016, 21:35:13 »
След като лично преместих постингите, сигурно съм наясно, от коя тема съм ги дръпнал. В другите постинги във врачанската тема имаше коментари върху бъдещето на тролейбусния транспорт във Враца, този с картинката беше първият без коментар. Непосредствено в следващия постинг става ясно, че се говори за тестове във Враца, така че картинката без коментар е напълно достатъчна за тема, посветена на електроавтобусите изобщо.
Не знам, откъде това самочувствие в теб да квалифицираш други участници във форума. Припомням ти най-учтиво, че форумът е за обмяна на аргументи по теми, а не за обсъждане интелекта и всякакви други качества на участниците.
« Last Edit: 24.11.2016, 21:42:22 by blagun »