Author Topic: Кайпарсвил транспортна администрация  (Read 12956 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Инициатива Защото транспортът е страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Започнал съм дейност по въвеждането в галерията на архив 2012 г., продължавам и работата по въвеждането на последните снимки на различните модели актуално движещи се возила.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Най-подробната галерия и база данни за возилата в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
В галерията на SOFIATRANSPORT от тази сутрин са достъпни последните ми снимки на всички трамваи ČKD T6A2 и ČKD T6A2-SF с инвентарни номера 2025-2040, 3001-3024 и 2041-2057 като както направих преди малко повече от седмица с Икарусите и тук съм обновил и албума за актуален вид разбира се за возилата, които имам в актуален вид.

31 от общо 45-те снимки в албума за актуален вид са от април.

« Last Edit: 16.04.2019, 12:51:47 by AGENT 006 »
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Най-подробната галерия и база данни за возилата в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
От 17:00 на 20-ти април 2019 г.(днес) в галерията на SOFIATRANSPORT транспортна база данни са налични последните ми снимки на всеки един от трамваите Т6М-700 съществували непосредствено преди браковете от 2017 и 2018 г. Снимките са достъпни през менюто Транспортна база данни > База данни активен автопарк и скрол до модел Т6М-700, а на същото място е налична и специална колекция с последните ми снимки на бракуваните през 2017 и 2018 г. в последен актуален вид.

По-късно тази вечер добавих и последните ми снимки на ЧКД Т6А5, които обхващат датите 18-ти, 15-ти, 3-ти и 1-ви април и 15-ти март.

На 21-ви април бяха добавени още последните снимки на моделите Т8К-503, Т8М-700, Т8М-700М и ЧКД Т6В5.

На 22-ри април бяха добавени още последните снимки на моделите Schindler Waggon AG Be 4/6 и PESA 122 NaSF.
« Last Edit: 22.04.2019, 22:55:57 by AGENT 006 »