Author Topic: Кайпарсвил транспортна администрация  (Read 14030 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Инициатива Защото транспортът е страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Започнал съм дейност по въвеждането в галерията на архив 2012 г., продължавам и работата по въвеждането на последните снимки на различните модели актуално движещи се возила.
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Най-подробната галерия и база данни за возилата в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
В галерията на SOFIATRANSPORT от тази сутрин са достъпни последните ми снимки на всички трамваи ČKD T6A2 и ČKD T6A2-SF с инвентарни номера 2025-2040, 3001-3024 и 2041-2057 като както направих преди малко повече от седмица с Икарусите и тук съм обновил и албума за актуален вид разбира се за возилата, които имам в актуален вид.

31 от общо 45-те снимки в албума за актуален вид са от април.

« Last Edit: 16.04.2019, 12:51:47 by AGENT 006 »
SOFIATRANSPORT транспортна база данни - Най-подробната галерия и база данни за возилата в София
Нищо в този свят не е случайно! Всеки миг е възможност, всеки малък детайл - смисъл, всеки ден - история, всяка стъпка - живот!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
От 17:00 на 20-ти април 2019 г.(днес) в галерията на SOFIATRANSPORT транспортна база данни са налични последните ми снимки на всеки един от трамваите Т6М-700 съществували непосредствено преди браковете от 2017 и 2018 г. Снимките са достъпни през менюто Транспортна база данни > База данни активен автопарк и скрол до модел Т6М-700, а на същото място е налична и специална колекция с последните ми снимки на бракуваните през 2017 и 2018 г. в последен актуален вид.

По-късно тази вечер добавих и последните ми снимки на ЧКД Т6А5, които обхващат датите 18-ти, 15-ти, 3-ти и 1-ви април и 15-ти март.

На 21-ви април бяха добавени още последните снимки на моделите Т8К-503, Т8М-700, Т8М-700М и ЧКД Т6В5.

На 22-ри април бяха добавени още последните снимки на моделите Schindler Waggon AG Be 4/6 и PESA 122 NaSF.

На 23-ти април бяха добавени още последните снимки на моделите T8M-700 IT /Inekon/, ČKD T4DM/B4DM и Düewag GT 8. Останаха само динозаврите, за да е пълен ъпдейтът за всички трамваи, тъй като си мисля, че не бях публикувал последни снимки на тях, но ще бъде поправено скоро.
« Last Edit: 24.04.2019, 09:39:33 by AGENT 006 »

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Ново в Транспортна база данни>База данни активен автопарк на SOFIATRANSPORT.
Ако превъртите до долу, където са трамваите може да видите, че вече имам изнасяне на датата на последното въвеждане на последни снимки на всички возила от модела.

Всъщност това ми хрумна още във вторник на 23-ти, но имаше определен проблем. Качих последни снимки на движещите се Икаруси(тролеи) на 6-ти април, но нямах последните снимки на всички бракувани, дори имаше такива, на които въобще не бях качил, така че ме глождеше факта, че нямах основание да напиша, че съм им добавил последните снимки, а знаете, че съм спец по Икарусите и имаше значение да поправя тази грешка. За целта се върнах назад чак до 2012 г. и сега няма нито един бракуват Икарус 280.92Т, който да няма публикувана последната ми негова снимка. Имам и специални допълнителни кадри като първите и последните ми снимки на 1204>2624, 1301>2625, 1311>2626, 1403>2627, 1404>2628 с двата номера и отново обнових фонда с най-актуалните ми снимки до вчера включително.
« Last Edit: 27.04.2019, 14:25:20 by AGENT 006 »