Author Topic: Re: Маршрутни промени  (Read 384 times)

Offline vaz2106

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Re: Маршрутни промени
« on: 07.01.2017, 21:08:59 »
Хубаво се радваме всички ,ама кво правим като и сега не достигат водачи и бачкат без почивка във всички гаражи, а и от към рейсове не са цъфнали? Ами лятото като трябва да се пуснат толкова "автотрамвай"наведнъж, какво ще стане .

Offline fgm

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Re: Маршрутни промени
« Reply #1 on: 07.01.2017, 23:27:37 »
Има си началници, които са компетентни по поставения от теб въпрос. Ако нямат отговор, т.е. не са компетентни, дават си оставката и идва някой по-кадър, знаещ и можещ.
Подсказка - има лятно разписание.

Offline mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
« Reply #2 on: 07.01.2017, 23:55:39 »
Очевидно всеки един на мениджърски пост в която и да е общинска структура е толкова мениджър, колкото баба ми е парашутист. Затова се и наглеждаме на простотии от вселенски мащаби...
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #3 on: 08.01.2017, 00:03:09 »
т.е. не са компетентни, дават си оставката и идва някой по-кадър, знаещ и можещ.

Това са някакви твои химери ! В тая система, Държава, такива неща не се случват, слез на земята. До гроб си работят в системата, и по наследство се предават/наследяват службици.
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/