Author Topic: Re: Въпроси към администратори и модератори  (Read 189 times)

Offline It_s_Real

• Маниак
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 344034812
    • View Profile
    • extrahost.BG
    • Email
предизвиква епохални спорове, дразги и размяна на нападки и обиди.

Вземете го прекръстете форума на Икарус форум, знаем за най-великия от най-великите - ИКАРУС. (ирония, да не си помисли някой нещо погрешно  :D)

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
Действията на модераторите подлежат на обжалване пред архиерея на арменската епархия архимандрит Исахак Похосян както и пред католикос Карекин II Нерсисян, върховен патриарх на всички арменци. :)

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Тези на "Карат С" все пак не са на така мразените от някои хора Wiener linien.

За мен лично, извинението от страна на RADOCVET не се приема, защото предвид наличието и на други снимки на возила, които не са част от ГТ на София, спрямо тях не се е упражнила рестрикция. Тъй като надали администратор(ите) ще вземе(ат) мерки, не очаквам да се случи нищо повече по този въпрос и дерибействането да си продължи. Надявам се, че след като изтрих снимките си, съм донесъл така лелеяното удовлетворение на хората, сътворили атаките срещу мен. Даже, за сведение на админи и модератори, лицето, репортнало иначе художествените снимки на двата бивши Виенски МАН-а се хвали на ляво и на дясно в социалните мрежи как ви води за носовете и как ви използва като бухалка за личната си неприязън към мен, основана на това, че изхвърлих парцалите на неговия сателит от Т6А5. Гледам и не вярвам на ушите си, както се казва...