Author Topic: Подвижен състав  (Read 56109 times)

Offline Анонимен0405

  • Приятел на ГТ
  • ****
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #280 on: 29.01.2026, 12:58:43 »
2774 е 31/1. Това е разпокъсана кола с приключила първа смяна, която се изпълнява до 12:30. Смяната е свършила и сега автобусът се прибира в гараж. Чак в 17:00 ще излезе отново на линия. 23-то в случая играе ролята на линия "Гараж". И конкретно този шофьор винаги избира линия 23 като се прибира в гараж по някаква причина. :neznam:
« Last Edit: 29.01.2026, 13:00:24 by Анонимен0405 »

Offline solarisurbino

  • Напредващ
  • ***
  • Posts: 53
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #281 on: 30.01.2026, 01:22:32 »
0896-30 (19.01.2026) , 9609-409 (11.01.2026) и 9611-23 (18.01.2026)  :blink: :devil: :fan: :D :help:
« Last Edit: 30.01.2026, 01:26:56 by solarisurbino »



Offline Niko.G

  • Наистина съм луд
  • *******
  • Posts: 1195
  • ⁠A heresia das heresias era o bom senso.
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #282 on: 30.01.2026, 01:58:14 »
Колко често се появява Соларис на 23?

Offline ari_91

  • Нямам спирка
  • *********
  • Posts: 3006
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #283 on: 30.01.2026, 07:55:54 »
Колко често се появява Соларис на 23?
Всеки делничен ден допълнителният курс по линия №23, който е в 12,45 от Жп гара, се изпълнява от Соларис. По основната кола на линия №23 напоследък доста често има Солариси, ако не за цял ден, то за една смяна.

Offline Mammoth

  • Moderator
  • Нямам спирка
  • ********
  • Posts: 3833
  • ČKD
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #284 on: 30.01.2026, 09:36:05 »
Когато Мерцедеса е счупен и няма какво друго да излезе изкарват Соларис.

Offline GosuAlekP

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #285 on: 15.02.2026, 13:56:25 »
8597 - 148

« Last Edit: 15.02.2026, 14:00:02 by GosuAlekP »
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Анонимен0405

  • Приятел на ГТ
  • ****
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #286 on: 13.04.2026, 14:42:20 »
8675 вчера е бил на 41.

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #287 on: 15.04.2026, 19:12:57 »
7051 е на 31, а 0959 е на 39. Успях да снимам 7051.
« Last Edit: 15.04.2026, 21:35:12 by Alek »
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #288 on: 16.04.2026, 15:43:44 »
1632 е на 18.
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #289 on: 25.04.2026, 10:51:39 »
9640 - 82
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #290 on: 01.05.2026, 20:38:17 »
8655 е на 83
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Анонимен0405

  • Приятел на ГТ
  • ****
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #291 on: 01.05.2026, 21:17:57 »
8691 е на 82 :D

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #292 on: 01.05.2026, 23:19:13 »
 
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Tisho

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 816
  • В 0135 СН - уникалният автобус на Варна!
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #293 on: 02.05.2026, 12:23:34 »
Много яко!

Имам едно питане: бях мернал 0959 на 39, виждам и снимки на 1632.
Тези двата не бяха ли спрени и кога са ги съживили?
Като студен резерв ли се движат или са по наряд?
Фен на швейцарските автобуси MAN 10.190 HOCL / Lauber, MAN SG280H, SL200, NL202, NG272, Lion's City, MB O305/G/Heuliez, Conecto/G, Citaro/G, електробуси, тролеи, трамваи, метро и влакове.

Почивай в мир, Тони!

МАН а е най доброто нещо което се е случило за софийския ГТ след метрото в последните 20 години.

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #294 on: 02.05.2026, 12:40:27 »
Тези двата, плюс 7051, бяха съживени през август миналата година като служебни. Отскоро ги пускат и по маршрутите, като в работни дни се случва и да ги пишат в наряда.
Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Tisho

  • Маниак
  • ******
  • Posts: 816
  • В 0135 СН - уникалният автобус на Варна!
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #295 on: 02.05.2026, 13:19:26 »
Ясно, благодаря.  :)
Те са станали еквивалента на това, което беше 5428 на Транстриумф преди 17 години с разликата, че 5428 не фигурираше в наряда в последните му дни.

От нощна персонална и един курс на 59 сутрин, той беше изведен за малко като резерва и се случваше да кара 10, 8, 409 и други линии. После беше бракуван.
Фен на швейцарските автобуси MAN 10.190 HOCL / Lauber, MAN SG280H, SL200, NL202, NG272, Lion's City, MB O305/G/Heuliez, Conecto/G, Citaro/G, електробуси, тролеи, трамваи, метро и влакове.

Почивай в мир, Тони!

МАН а е най доброто нещо което се е случило за софийския ГТ след метрото в последните 20 години.

Offline Bookstore

  • Писател
  • **
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #296 on: 02.05.2026, 21:56:54 »
0229 - 83

Offline Alek

  • Начинаещ
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
    • Email
Re: Подвижен състав
« Reply #297 on: 10.05.2026, 16:34:48 »
7051 е на 109  :arrow:

Голяма соцносталгия, голямо нещо!

Offline Bookstore

  • Писател
  • **
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #298 on: 11.05.2026, 17:55:30 »
0959 - 9 (Извинявам се за лошото качество.)

Offline nokia

  • Наистина съм луд
  • *******
  • Posts: 1224
    • View Profile
Re: Подвижен състав
« Reply #299 on: 13.05.2026, 14:55:12 »
Вчера 2774 - 9
Днес 8672 - 9 и 0959 - 209
« Last Edit: 13.05.2026, 21:29:41 by nokia »