Author Topic: Re: Тунинговани превозни средства  (Read 744 times)

Offline 2513

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
1559 със 6-7 парчета синя диодна лента свети доста добре.
Прилагам две снимки със лошо качество.

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
Re: Самоделните промени по возилата
« Reply #1 on: 18.07.2020, 20:55:50 »
Има едно племе Бус хейтъри, сексуално незадоволени и умствено ограничени, което си се има за център на Вселената, отчаяно флюбени в шофьорите от ГТ и жадуващи за капчица любоф от тях  :P
Dream on

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
« Reply #2 on: 19.07.2020, 18:38:52 »
Отговор от Столичен автотранспорт:
Защо си си скрил имената? Питам от любопитство просто.

Offline hitar_potter

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #3 on: 19.07.2020, 19:03:36 »
Отговор от Столичен автотранспорт:
Защо си си скрил имената? Питам от любопитство просто.
Защо да не ги крие?
... се пишат и абсолютни дреболии кой минал на червено, кой какво си е говорил по телефона и тем подобни.

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #4 on: 19.07.2020, 19:50:24 »
Истината е, че най-лесно е да накажеш обикновения работник и винаги те да си го отнесат. Навсякъде е така. За това и няма да обърнат внимание на наистина важните проблеми за решаване в ГТ, защото е по-сложно. Вината винаги се търси на най-ниско ниво, вместо да се търсят първопричините.

За това и някои "фенове" пишат жалби за незначителни неща, защото им е най-лесно и явно им доставя неистово удоволствие когато накажат или уволнят някой невинен човечец, затънал в заеми и работещ от заплата до заплата. Айде аман от такива "фенове" За важните неща нищо няма да напишат.

Даже и не съм прочел за какво става въпрос, но щом видях заглавието на темата ми става ясно.
Не ни трябват хора с "дипломи" а работещи и можещи да мислят, влагайки логика и разум в това което правят.

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline bagercho

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #5 on: 19.07.2020, 20:39:58 »
Айде бе, аман от такива "хорица" дето са го обърнали на бащиния и се разпореждат като шефове, правят си каквото си искат и се чустват безнаказани, щото "нали ако ме махнат кой че им работи"... Селяндури, които трябва да бъдат сваляни на земята всеки пък, когато се помислят за единствени и незаменими. И ти даже не си видял за какво става въпрос, ама бързаш да защитиш селянийката, понеже "автобуса е гледан"... Това кой какви проблеми и заеми има не ти дава право се разпореждаш както ти намериш за добре, докато си обикновен работник, дори и при държавната хранилка за некадърници  ;) И тези, които защитавате подобни изпълнения, ще ви призова да изброите кои са тези важни неща и проблеми, за които не се коментира, защото само това успявате да измислите всеки път в своя защита...
« Last Edit: 19.07.2020, 20:52:37 by bagercho »

Offline davidcho10

• Наистина съм луд
  • Ikarus 280.92T Ganz elektrotechnische werke
    • View Profile
« Reply #6 on: 19.07.2020, 23:15:06 »
Айде бе, аман от такива "хорица" дето са го обърнали на бащиния и се разпореждат като шефове, правят си каквото си искат и се чустват безнаказани, щото "нали ако ме махнат кой че им работи"... Селяндури, които трябва да бъдат сваляни на земята всеки пък, когато се помислят за единствени и незаменими. И ти даже не си видял за какво става въпрос, ама бързаш да защитиш селянийката, понеже "автобуса е гледан"... Това кой какви проблеми и заеми има не ти дава право се разпореждаш както ти намериш за добре, докато си обикновен работник, дори и при държавната хранилка за некадърници  ;) И тези, които защитавате подобни изпълнения, ще ви призова да изброите кои са тези важни неща и проблеми, за които не се коментира, защото само това успявате да измислите всеки път в своя защита...
За пореден път се обеждавам, че в този форум има една сформирана група на комплексирани хора, които освен да злобеят, да се правят на герои като са написали жалби против фолио, тас или стар автобус, друго не могат. Сега като го няма фолиото, какво се промени за ГТ? Абсолютно нищо, просто сега на двама човека ще им пече и парите им ще са отишли на вятъра, заради шепа хора, които нямат никаква друга работа, освен тази с която се хвалят в горните постове. По този начин вие сте вредни за обществото, а не полезни, моля не се бъркайте :)
Никога няма да се измисли по - добро превозно средство от Ikarus 280.92T Ganz. Място за спор няма!

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
« Reply #7 on: 19.07.2020, 23:27:19 »
Утре шофьорът ще го сменят с друг. С какво ще се промени ГТ?
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #8 on: 19.07.2020, 23:31:31 »
В качеството си на какъв си позволяваш да казваш кой е вреден и кой не? С какво допринесе за обществото че имаш наглостта да сипеш обиди?

Offline madbatt

• Запален по ГТ
  • prost ak
    • View Profile
    • Email
« Reply #9 on: 19.07.2020, 23:36:15 »
Ако за това го разкарат човека,  да ги и @#$%%^
А, относно селянийката , що не се погледне по разните кабинети и т.н.
Номера на рейса го има, снимка на шофьора има, що се крият имената на "господина"
Dream on

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #10 on: 20.07.2020, 00:06:51 »
Хубаво е някои хора да се замислят прочитайки.............:
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #11 on: 20.07.2020, 10:27:12 »
Ей заради такива фенове няма да стигнем Европа. Как може на човек да му мине през главата да се оплаче от своеволия по автобусите, които са платени с обществени средства (разбирайте го нашите данъци, ако си данъкоплатец- не се сърдете на давидчо, той просто не плаща нищо от джоба си и не знае какво е, затова приказва така). Много ми е интересно защо в Германия например го няма това нещо или германците са по-прости, че не с се сетили може би?

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #12 on: 20.07.2020, 11:20:26 »
За пореден път се обеждавам, че в този форум има една сформирана група на комплексирани хора, които освен да злобеят, да се правят на герои като са написали жалби против фолио, тас или стар автобус, друго не могат. Сега като го няма фолиото, какво се промени за ГТ? Абсолютно нищо, просто сега на двама човека ще им пече и парите им ще са отишли на вятъра, заради шепа хора, които нямат никаква друга работа, освен тази с която се хвалят в горните постове. По този начин вие сте вредни за обществото, а не полезни, моля не се бъркайте :)

Поздравления за мнението. Всяка дума я подкрепям на 100%. Проблемът е, че точно тази сформирана групичка управлява форума. Ако се загледаш във ФБ, в многото групи за градски транспорт, няма да видиш някой(освен представители на групичката) да мрънка срещу фолиа, тасове, светещи кръстове и тем подобни. Но всеки си има право на мнение. От 1605 фолиото изчезна, за да се появи подобно на друг МАН  :P.
От всичките критики, които се пишат, стигам до извода, че целта е автобусите да нямат титуляри, всеки ден шофори да карат различни, да не си правят самоволни промени, да минават с 50 км през дупките и хич да не им пука, защото утре ще карат друг автобус, да не чистят, като има проблем да пишат автобуса "добър" защото утре ще карат друг. Аналогично положение стана с трамваите Т6А2СФ. махнаха пердетата, сложиха едни щори, откакто са сложени не са махнати нито един път да се почистят, пълни са с прах, голяма част от тях са счупени и са вързани с различни въженца и не се мърдат изобщо. Всеки ватман си носи кърпи, парцали и вестници, които си слага в кабината, по стъкла и като свърши работа част от тях хвърля, други оставя. И почти винаги трамваят се пише добър в края на смяната, или се оставя на канал, но изобщо никой не се интересува дали нещо му е правено, защото на другия ден ще кара друг трамвай. А и Т6А2СФ има в изобилие, така, че винаги ще се намери резервен да бъде сменен някой ако ватманът не е доволен от нещо. А вече и 3/4 от инеконите са на това дередже и затова всекидневно се гледа 2036/35, 2037/38.
« Last Edit: 20.07.2020, 11:33:15 by emo »
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/

Offline я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
« Reply #13 on: 20.07.2020, 11:33:19 »
Те някои хора, като пишат жалби се чувствуват възвисени, въобразяват си че са някакъв фактор, понеже всъщност са кръгла нула. А когато трябва да създадат нещо-нищо не могат. Това е проблема на Българина-все да гледа в чуждото канче, да завижда, и да намира "маана" !
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
« Reply #14 on: 20.07.2020, 12:47:00 »
Този проблем ще се реши само и единствено с махане на зачисленията. Това впрочем ще реши и редица по-сериозни проблеми като пускане на къси автобуси по натоварени линии, докато 10-15 дълги висят в гаража, защото нямат водачи.

Това за почитателите на максимата “Това ли е най-големият проблем на ГТ”.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline Pesho1991

• Маниак
    • View Profile
« Reply #15 on: 20.07.2020, 12:50:08 »
Емо не знам защо се изказваш против дружеството. Аз не съм част от тях, но следя работата им и гледам и това което коментират във форума. Това, което забелязах, е че от тях страна има истинска борба за по-добър транспорт(има множество примери като последната покупка на трамваи от Прага, предложенията за 4ри годишна програма за ремонти на трамвайна инфраструктура и тн. За жалост са спъвани от общината). Много примери може да се даде за работа на така наречената "мафия", която е в полза на гражданите. Няма да засягам работата на никого другиго, защото беше коментирана работата на "форумната мафия". Преди да бъда обвинен искам да отбележа, че абсолютно никога не съм пускал жалба срещу когото и да е от системата на МГТ. Та сега да дам и нагледен пример защо много хора не са съгласни с облепването на автобусите с фолио. Представи си примерно, че си в ресторант и сервират ти нещо, но ти се изплюят в яденето пред теб, това ще ти бъде ли приятно и ще подадеш ли жалба до КЗП, или няма да ти направи впечатление?
« Last Edit: 20.07.2020, 14:11:34 by Pesho1991 »

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #16 on: 20.07.2020, 13:44:38 »
Този проблем ще се реши само и единствено с махане на зачисленията.
И тогава ще стане всичко това което съм описал в по-горния ми пост. Явно някои хора и това искат. Да няма здрав автобус. Знаете ли колко е яко да ме вози шофьор в 1183 по 60 по паветата на Гюешево с 50-60 км. Нямаше нещо, което да не дрънчеше. При липса на зачисления всички автобуси ще се карат така. 
« Last Edit: 20.07.2020, 14:37:49 by emo »
Близо 3000 мои снимки от 2007 г. до днес.
https://www.flickr.com/photos/147931689@N02/